Зачепилівська громада

Красноградський район, Харківська область

(05761) 51652

Зміст

 
УКРАЇНА
Зачепилівська громада
ЗАЧЕПИЛІВСЬКИЙ РАЙОН
ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
від 20/08/2019 року№12смт. Зачепилівка
ПРОТОКОЛ №12 Засідання виконавчого комітету Від 20 серпня 2019 року

Головуючий на засіданні –
Кривенко Ю.В.- селищний голова
Члени виконкому:
Грамма Л.Ю. - секретар виконавчого комітету
Подколзіна Олена Вікторівна- перший заступник селищного голови;
Зіновей Світлана Михайлівна- головний бухгалтер селищної ради;
Бесчасний Анатолій Олексійович- майстер відділу благоустрою
Зеленський Олександр Миколайович- начальник відділу освіти та молоді
Тимченко Ігор Владиславович- в.о. старости
Однорал Світлана Миколаївна- начальник відділу економіки Зачепилівської селищної ради
Зіжко Ганна Василівна- головний спеціаліст земельних відносин
Комаревська В.М.- в.о. старости

Порядок денний
1. Про коригування тарифу на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, що надаються КП Зачепилівське ВКП.
2. Про затвердження «Положення про надання орендарю згоди Орендодавця комунального майна на здійснення невід’ємних поліпшень орендованого комунального майна»
3. Про затвердження кошторисної документації на поточний ремонт частини дороги по вул.. Новонабережна, смт.Зачепилівка, Зачепилівського району, Харківської області.
4. Про надання дозволу на розробку проектно-кошторисної документації «Будівництво огорожі з освітленням та облаштуванням майданчику зі штучним покриттям для міні футболу на території парку по вул.. Центральна 47А у смт. Зачепилівка
5. Про присвоєння поштової адреси.
6. Про затвердження кошторисної документації на поточний ремонт частини дороги по вул.. Центральна в смт. Зачепилівка.
7. Про присвоєння поштової адреси нежитловій будівлі.
8. Про надання дозволу на встановлення дорожніх знаків.

СЛУХАЛИ : Про коригування тарифу на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, що надаються КП Зачепилівське ВКП.
.
Допов. Кривенко Ю.В.
Шановні члени виконавчого комітету! До Зачепилівської селищної ради надійшло звернення від начальника КП Зачепилівське ВКП Галія Г.І. з проханням погодити кориговані тарифи на послуги централізованого водопостачання ,що відпускаються КП Зачепилівське ВКП шляхом коригування у розмірі:
- для населення - 24,37 грн/м3 з ПДВ ;
Погодити кориговані тарифи на послуги централізованого водовідведення ,що відпускаються КП Зачепилівське ВКП шляхом коригування у розмірі:
- для населення - 42,85 грн/м3 з ПДВ ;
-для бюджетних установ та організацій- 86,49 грн/м3 з ПДВ;
- для інших підприємств- 180,15 грн.м3 з ПДВ
В зв’язку з тим, що діючі на даний час тарифи не забезпечують відшкодування фактичних витрат на надання послуг з централізованого водопостачання та водовідведення . Протягом строку дії тарифу відбулось збільшення витрат на здійснення ліцензованих видів діяльності, у зв’язку зі зміною рівня мінімальної заробітної плати , цін та тарифів на паливно-енергетичні та інші матеріальні ресурси.
Пропоную погодити кориговані тарифи на послуги централізованого водопостачання ,що відпускаються КП Зачепилівське ВКП шляхом коригування у розмірі:
- для населення - 24,37 грн/м3 з ПДВ ;
Погодити кориговані тарифи на послуги централізованого водовідведення ,що відпускаються КП Зачепилівське ВКП шляхом коригування у розмірі:
- для населення - 42,85 грн/м3 з ПДВ ;
-для бюджетних установ та організацій- 86,49 грн/м3 з ПДВ;
- для інших підприємств- 180,15 грн.м3 з ПДВ

Голосували:
За-10
Проти-0
Утрималися- 0
ВИРІШИЛИ : рішення № 170 додається

СЛУХАЛИ: Про затвердження «Положення про надання орендарю згоди Орендодавця комунального майна на здійснення невід’ємних поліпшень орендованого комунального майна»

Допов.Кривенко Ю.В.
Шановні члени виконавчого комітету! Враховуючи потребу в ефективному утриманні та розвитку об’єктів комунальної власності пропоную затвердити «Положення про надання орендарю згоди орендодавця комунального майна на здійснення невід’ємних поліпшень орендованого комунального майна» згідно Додатку 1.
Голосували:
За-10
Проти-0
Утрималися- 0
ВИРІШИЛИ : рішення № 171 додається
СЛУХАЛИ: Про затвердження кошторисної документації на поточний ремонт частини дороги по вул.. Новонабережна, смт.Зачепилівка, Зачепилівського району, Харківської області.
Допов. Кривенко Ю.В.
Шановні члени виконавчого комітету! Пропоную розглянути кошторисну документацію на поточний ремонт частини дороги по вул. Новонабережна, смт Зачепилівка, Зачепилівського району, Харківської області та затвердити кошторисну документацію на поточний ремонт частини дороги по вул. Новонабережна, смт Зачепилівка, Зачепилівського району, Харківської області,вартістю 95,48340 тис. грн. (Дев’яносто п’ять тисяч чотириста вісімдесят три гривни сорок копійок).
Голосували:
За-10
Проти-0
Утрималися- 0
ВИРІШИЛИ : рішення №172 додається
СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку проектно-кошторисної документації «Будівництво огорожі з освітленням та облаштуванням майданчику зі штучним покриттям для міні футболу на території парку по вул.. Центральна 47А у смт. Зачепилівка

Допов. Кривенко Ю.В.
Шановні члени виконавчого комітету! Пропоную розглянути акт обстеження , щодо будівництва огорожі з освітленням та облаштуванням майданчику зі штучним покриттям для міні футболу на території парку по вул. Центральна 47А у смт. Зачепилівка, Зачепилівського району, Харківської області та надати дозвіл на розробку проектно- кошторисної документації «Будівництво огорожі з освітленням та облаштуванням майданчику зі штучним покриттям для міні футболу на території парку по вул. Центральна 47А у смт. Зачепилівка, Зачепилівського району, Харківської області» ТОВ «Дніпропетровський проектно-констрнукторський технологічний інститут» в особі Тараненко Г.Ф.

Голосували:
За-10
Проти-0
Утрималися- 0
ВИРІШИЛИ : рішення №173 додається
СЛУХАЛИ: Про присвоєння поштової адреси.
Допов. Кривенко Ю.В.
Шановні члени виконавчого комітету! Пропоную присвоїти поштову адресу об’єкту «Будівництво локальних очисних споруд по вул.. Харківська, с. Кочетівка, Зачепилівського району, Харківської області» розташованому по вул.Харківська, с.Кочетівка : Харківська область Зачепилівський район, с. Кочетівка, вул..Харківська,54А.

Голосували:
За-10
Проти-0
Утрималися- 0
ВИРІШИЛИ : рішення №174 додається

СЛУХАЛИ: Про затвердження кошторисної документації на поточний ремонт частини дороги по вул.. Центральна в смт. Зачепилівка.
.
Допов. Кривенко Ю.В.
Шановні члени виконавчого комітету! Пропоную розглянути кошторисну документацію на поточний ремонт частини дороги по вул. Центральна в смт. Зачепилівка, Зачепилівського району, Харківської області та затвердити кошторисну документацію на поточний ремонт частини дороги по вул. Центральна в смт Зачепилівка, Зачепилівського району, Харківської області,вартістю 78,01722 тис. грн. ( Сімдесят вісім тисяч сімнадцять гривень двадцять дві копійки).
Голосували:
За-10
Проти-0
Утрималися- 0
ВИРІШИЛИ : рішення № 175 додається

СЛУХАЛИ: Про присвоєння поштової адреси нежитловій будівлі..
.
Допов. Кривенко Ю.В.
Шановні члени виконавчого комітету! Пропоную присвоїти поштову адресу не житловій будівлі (котельня(топочна)) розташованої по вулиці Центральній , смт. Зачепилівка, Зачепилівського району, Харківської області: Харківська область Зачепилівський район, смт. Зачепилівка, вул.. Центральна,56А.
Голосували:
За-10
Проти-0
Утрималися- 0
ВИРІШИЛИ : рішення № 176 додається

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на встановлення дорожніх знаків.

.
Допов. Кривенко Ю.В.
Шановні члени виконавчого комітету! З метою розвантаження центральних вулиць селища від транзитного транспорту та забезпечення безпеки пішохідного руху пропоную надати дозвіл відділу благоустрою Зачепилівської селищної ради на встановлення дорожніх знаків:
по пров.Першотравневвому
- 2.1. «Головна дорога»;
- 8.13. «Направлення головної дороги»
По вул.Центральній
- 2.1. «Головна дорога»;
- 8.13. «Направлення головної дороги»
2.4 « Дати дорогу»
3.3. «Рух вантажних автомобілів заборонено»

Голосували:
За-10
Проти-0
Утрималися- 0
ВИРІШИЛИ : рішення № 177 додається

Селищний голова Ю.КРИВЕНКО

Join Us Facebook
посилання