Зачепилівська громада

Красноградський район, Харківська область

(05761) 51652

Зміст

 
УКРАЇНА
Зачепилівська громада
ЗАЧЕПИЛІВСЬКИЙ РАЙОН
ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
від 14/05/2020 року№07смт. Зачепилівка

ПРОТОКОЛ №07
Засідання виконавчого комітету

Від 14.05. 2020 року
Головуючий на засіданні –
Кривенко Ю.В.-селищний голова
Члени виконкому:
Грамма Л.Ю. - секретар виконавчого комітету
Згонник Вікторія Василівна- в.о. старости
Тимченко Ігор Владиславович- в.о. старости;
Гужва Наталія Миколаївна- в.о. старости;
Осадчий Олександр Володимирович- директор ТОВ «Дружба»
Однорал Світлана Миколаївна- начальник відділу економіки Зачепилівської селищної ради
Зіжко Ганна Василівна- головний спеціаліст земельних відносин
Глянь Іван Данилович- генеральний директор КСП «Фрунзе»
Безчасний Анатолій Олексійович - майстер відділу благоустрою
Комаревська Валентина Миколаївна-в.о.старости

Порядок денний

1. Про розгляд протоколу про адміністративне правопорушення відносно гр.. Кононихіної К.С.
2. Про впорядкування нумерації житлових будинків по вул..Красноградська,с.Миколаївка.
3. Про дезінфекцію систем водопровідної мережі
4. Про надання одноразової матеріальної допомоги гр..Безчасному,А.О.,Пономаренко Л.В.,Часник Л.Д.,Таратуті Г.В.,Волжан К.І, Владимирець В.В.,Коток Т.О., Смірновій Л.Б.,Герман Н.П.,ГненнійВ.В.,Капусті Н.А.
5. Про надання дозволу на видалення зелених насаджень по вул.. Центральна2,9, с.Забарине, Зачепилівського району,Харківської області..
6. Про розгляд протоколу про адміністративне правопорушення відносно гр..Шкромади О.П.,Котлінського В.М.,БахматГ.О.,Дмитрієвої А.С.

СЛУХАЛИ: Про розгляд протоколу про адміністративне правопорушення відносно гр.. Кононихіної К.С.
Допов. Кривенко Ю.В.
Шановні члени виконавчого комітету! Розглянувши протокол про адміністративне правопорушення № 00005 від 12.02.2020 року, складений секретарем виконавчого комітету Грамма Л.Ю. у відношенні до громадянина Кононихіної Карини Сергіївни за ст. 197 Кодексу України про адміністративні правопорушення (далі – КУпАП) «Проживання без паспорта громадянина України або без реєстрації місця проживання», який надійшов до виконавчого комітету 12.02.2020 року, вислухавши осіб, що брали участь у розгляді справи, та дослідивши докази, виконавчий комітет селищної ради встановив, що громадянин Кононихіна К.С.. вчинив правопорушення, яке полягало у наступному: нею не було вчасно зареєстровано своє місце проживання що є порушенням Положення про паспорт громадянина України, затвердженого Постановою Верховної Ради України №2503-ХІІ від 26.06.1992 р. зі змінами.
Відповідальність за вчинення даного правопорушення передбачена ст. 197 КУпАП «Проживання без паспорта громадянина України або без реєстрації місця проживання».
На підставі викладеного визнати громадянку Кононихіну Карину Сергіївну винною у вчиненні адміністративного правопорушення та притягнути її до адміністративної відповідальності за адміністративне правопорушення – порушення Положення про паспорт громадянина України, затвердженого Постановою Верховної Ради України №2503-ХІІ від 26.06.1992 р. - відповідальність за яке передбачена ст. 197 КУпАП «Проживання без паспорта громадянина України або без реєстрації місця проживання» та накласти на неї адміністративне стягнення у вигляді штрафу . (Постанова додається).
Голосували:
За-11
Проти-0
Утрималися- 0
ВИРІШИЛИ : рішення №70 додається
СЛУХАЛИ: Про впорядкування нумерації житлових будинків по вул..Красноградська,с.Миколаївка.
Допов. Кривенко Ю.В.
Шановні члени виконавчого комітету! Пропоную впорядкувати нумерацію житлових будинків по вулиці Красноградська, с.Миколаївка, Зачепилівського району, Харківської області, а саме змінити поштову адресу житлового будинку власником якого являється гр. Таратута Віта Вікторівна
стара нумерація : нова нумерація
вул.Красноградська,7 вул. Красноградська,8
Голосували:
За-11
Проти-0
Утрималися- 0
ВИРІШИЛИ : рішення №71 додається
СЛУХАЛИ: Про дезінфекцію систем водопровідної мережі
Допов. Кривенко Ю.В.
Шановні члени виконавчого комітету! До Зачепилівської селищної ради надійшло звернення завідувача Красноградської міжрайонної філії державної установи «Харківський обласний лабораторний центр міністерства охорони здоров’я з проханням провести дезінфекцію систем водопровідної мережі по селам. З метою запобігання негативного впливу стану водопровідної мережі на якість питної води пропоную :

1. В.о. старости Бердянського старостинського округу №1 Згонник В.В. провести дезінфекцію систем водопровідної мережі в селі Першотравневе, Травневе та Бердянка Зачепилівського району, Харківської області.
2. В.о. старости Забаринського старостинського округу №2 Бака С.М. провести дезінфекцію систем водопровідної мережі в селі Олександрівка та Забарине Зачепилівського району, Харківської області.
3. В.о. старости Малоорчицького старостинського округу №6 Комаревська В.М. провести дезінфекцію систем водопровідної мережі в селі Залінійне , Малий Орчик та Орчик Зачепилівського району, Харківської області.
Голосували:
За-11
Проти-0
Утрималися- 0
ВИРІШИЛИ : рішення №72 додається
СЛУХАЛИ: Про надання одноразової матеріальної допомоги гр..Безчасному,А.О.,Пономаренко Л.В.,Часник Л.Д.,Таратуті Г.В.,Волжан К.І, Владимирець В.В.,Коток Т.О., Смірновій Л.Б.,Герман Н.П.,ГненнійВ.В.,Капусті Н.А.
Допов. Кривенко Ю.В.
Шановні члени виконавчого комітету! Пропоную розглянути протокол засідання комісії по наданню одноразової матеріальної допомоги громадянам, які опинилися в складних життєвих обставинах та іншим категоріям громадян , які проживають в населених пунктах Зачепилівської селищної ради від 07.05.2020 року, щодо надання одноразової матеріальної допомоги в зв’язку зі скрутним матеріальним становищем та
-Надати гр.Безчасному Анатолію Олексійовичу 1964 року народження що проживає за адресою: вул. Озерна ,28, смт. Зачепилівка, Зачепилівського району, Харківської області одноразову матеріальну допомогу в розмірі5000 гривень на лікування .
- Надати гр. Пономаренко Лідії Володимирівні 1960 року народження що проживає за адресою: вул. Козирєва ,48, с.Семенівка, Зачепилівського району, Харківської області одноразову матеріальну допомогу в розмірі5000 гривень на лікування
- Надати гр. Часник Любов Дмитрівні 1957 року народження що проживає за адресою: пров.Трав’яний 1в, смт. Зачепилівка Зачепилівського району, Харківської області одноразову матеріальну допомогу в розмірі5000 гривень на лікування .
- Надати гр.Таратуті Галині Вікторівні і 1983 року народження , що проживає за адресою: вул. Садова,4 смт.Зачепилівка, Зачепилівського району, Харківської області одноразову матеріальну допомогу в розмірі 3000гривень на поховання чоловіка Таратути Віктора Михайловича.
- Надати гр. Волжан Клавдії Іванівні 1954 року народження що проживає за адресою: вул. Садова ,51, смт. Зачепилівка, Зачепилівського району, Харківської області одноразову матеріальну допомогу в розмірі 3000 гривень на лікування .
- Надати гр. Владимирцю Ігорю Анатолійовичу 1975 року народження що проживає за адресою: вул.. Південна,30, с.Забарине Зачепилівського району, Харківської області одноразову матеріальну допомогу в розмірі5000 гривень на лікування сина Владимирця Богдана Ігоровича 2006 року народження.
- Надати гр. Коток Тамілі Олександрівні 1983 року народження що проживає за адресою: вул.Соборна,225, смт.Зачепилівка, Зачепилівського району, Харківської області одноразову матеріальну допомогу в розмірі3000 гривень на лікування доньки Коток Катерини Сергіївни 2004 року народження.
-Надати гр.Смірновій Любові Борисівні 1976 року народження , що проживає за адресою: вул. 14 Гвардійської стрілецької дивізії,54 смт.Зачепилівка, Зачепилівського району, Харківської області одноразову матеріальну допомогу в розмірі 3000гривень на поховання свекрухи Гурєєвої Надії Володимирівни
- Надати гр. Герман Наталії Петрівні 1965 року народження , що проживає за адресою: вул. Садова,91, смт.Зачепилівка, Зачепилівського району, Харківської області одноразову матеріальну допомогу в розмірі 3000гривень на поховання чоловіка Герман Сергія Васильовича
- Надати гр. Гненній Вікторії Василівні 1960 року народження що проживає за адресою: с.Забарине, Зачепилівського району, Харківської області одноразову матеріальну допомогу в розмірі 3000 гривень на лікування
- Надати гр. Капусті Наталії Афанасіївні 1959 року народження що проживає за адресою: вул.. Бречко буд.49, кв.17, с.Нагірне Зачепилівського району, Харківської області одноразову матеріальну допомогу в розмірі 500 гривень на лікування .
Голосували:
За-11
Проти-0
Утрималися- 0
ВИРІШИЛИрішення№73, №74,№75,№76,№77,№78,№79,№80,№81,№82,№83 додаються
СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на видалення зелених насаджень по вул.. Центральна2,9, с.Забарине, Зачепилівського району,Харківської області.
Допов. Кривенко Ю.В.
Шановні члени виконавчого комітету! Пропоную розхглянути акт обстеження зелених насаджень, що підлягають знесенню від 11.03.2020 року, та надати дозвіл відділу благоустрою Зачепилівської селищної ради провести знесення :
-вулиця Центральна,2,9, с.Забарине, Зачепилівського району, Харківської області
-3(три ) деревини - осоки;
Голосували:
За-11
Проти-0
Утрималися- 0
ВИРІШИЛИ : рішення №84 додається
СЛУХАЛИ: Про розгляд протоколу про адміністративне правопорушення відносно гр..Шкромади О.П.
.
Допов. Кривенко Ю.В.
Шановні члени виконавчого комітету! Пропоную розглянувти протокол про адміністративне правопорушення № 00008 від 13.03.2020 року, складений секретарем виконавчого комітету Грамма Л.Ю. у відношенні до громадянина Шкромади Олександра Петровича за ст. 197 Кодексу України про адміністративні правопорушення (далі – КУпАП) «Проживання без паспорта громадянина України або без реєстрації місця проживання», який надійшов до виконавчого комітету 13.03.2020 року, вислухавши осіб, що брали участь у розгляді справи, та дослідивши докази, виконавчий комітет селищної ради встановив, що громадянин Шкромади О.П. вчинив правопорушення, яке полягало у наступному: ним не було вчасно зареєстровано місце проживання свого сина Шкромади Кирила Олександровича що є порушенням Положення про паспорт громадянина України, затвердженого Постановою Верховної Ради України №2503-ХІІ від 26.06.1992 р. зі змінами.
Відповідальність за вчинення даного правопорушення передбачена ст. 197 КУпАП «Проживання без паспорта громадянина України або без реєстрації місця проживання».
На підставі викладеного, визнати громадянина Шкромаду Олександра Петровича винним у вчиненні адміністративного правопорушення та притягнути його до адміністративної відповідальності за адміністративне правопорушення – порушення Положення про паспорт громадянина України, затвердженого Постановою Верховної Ради України №2503-ХІІ від 26.06.1992 р. - відповідальність за яке передбачена ст. 197 КУпАП «Проживання без паспорта громадянина України або без реєстрації місця проживання» та накласти на неї адміністративне стягнення у вигляді штрафу . (Постанова додається).
Голосували:
За-11
Проти-0
Утрималися- 0
ВИРІШИЛИ : рішення №85 додається

СЛУХАЛИ: Про розгляд протоколу про адміністративне правопорушення відносно гр..,Котлінського В.М.
.
Допов. Кривенко Ю.В.
Шановні члени виконавчого комітету! Пропоную розглянути протокол про адміністративне правопорушення № 00007 від 12.03.2020 року, складений відповідальною особою Зачепилівської селищної ради Грамма Л.Ю. у відношенні до громадянина Котлінського Віталія Миколайовича
мешканця, вул. Набережна,37 смт.Зачепилівка, Зачепилівського району Харківської області, за ст. 198 Кодексу України про адміністративні правопорушення (далі – КУпАП) «Проживання без паспорта громадянина України або без реєстрації місця проживання», який надійшов до виконавчого комітету 12.03.2020 року, вислухавши осіб, що брали участь у розгляді справи, та дослідивши докази, виконавчий комітет селищної ради встановив, що громадянин Котлінський Віталій Миколайович вчинив правопорушення, яке полягало у наступному: ним був втрачений паспорт з власної необережності що є порушенням Положення про паспорт громадянина України, затвердженого Постановою Верховної Ради України №2503-ХІІ від 26.06.1992 р. зі змінами.
Відповідальність за вчинення даного правопорушення передбачена ст. 198 КУпАП « Умисне зіпсуття паспорта чи втрата його з необережності».
На підставі викладеного визнати громадянина Котлінського Віталія Миколайовича винним у вчиненні адміністративного правопорушення та притягнути його до адміністративної відповідальності за адміністративне правопорушення – порушення Положення про паспорт громадянина України, затвердженого Постановою Верховної Ради України №2503-ХІІ від 26.06.1992 р. - відповідальність за яке передбачена ст. 198 КУпАП «Умисне зіпсуття паспорта чи втрата його з необережності » та накласти на нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу. (Постанова додається).
Голосували:
За-11
Проти-0
Утрималися- 0
ВИРІШИЛИ : рішення №86 додається
СЛУХАЛИ: Про розгляд протоколу про адміністративне правопорушення відносно гр..БахматГ.О.
.
Допов. Кривенко Ю.В.
Шановні члени виконавчого комітету! Пропоную розглянути протокол про адміністративне правопорушення № 00005 від 13.05.2020 року, складений в.о. старостою Миколаївського старостинського округу Гужва Н.М. у відношенні до громадянина Бахмат Григорія Олексійовича , мешканця села Миколаївка Зачепилівського району Харківської області, за ст. 198 Кодексу України про адміністративні правопорушення (далі – КУпАП) «Проживання без паспорта громадянина України або без реєстрації місця проживання», який надійшов до виконавчого комітету 13.05.2020 року, вислухавши осіб, що брали участь у розгляді справи, та дослідивши докази, виконавчий комітет селищної ради встановив, що громадянин Бахмат Григорія Олексійовича. вчинив правопорушення, яке полягало у наступному: ним був втрачений паспорт з власної необережності, що є порушенням Положення про паспорт громадянина України, затвердженого Постановою Верховної Ради України №2503-ХІІ від 26.06.1992 р. зі змінами.
Відповідальність за вчинення даного правопорушення передбачена ст. 198 КУпАП «Проживання без паспорта громадянина України або без реєстрації місця проживання».
На підставі викладеного визнати громадянина Бахмат Григорія Олексійовича винним у вчиненні адміністративного правопорушення та притягнути її до адміністративної відповідальності за адміністративне правопорушення – порушення Положення про паспорт громадянина України, затвердженого Постановою Верховної Ради України №2503-ХІІ від 26.06.1992 р. - відповідальність за яке передбачена ст. 198 КУпАП «Проживання без паспорта громадянина України або без реєстрації місця проживання» та накласти на нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу . (Постанова додається).
Голосували:
За-11
Проти-0
Утрималися- 0
ВИРІШИЛИ : рішення №87 додається
СЛУХАЛИ: Про розгляд протоколу про адміністративне правопорушення відносно гр..Шкромади О.П.,Котлінського В.М.,БахматГ.О.,Дмитрієвої А.С.
.
Допов. Кривенко Ю.В.
Шановні члени виконавчого комітету! Пропоную розглянути протокол про адміністративне правопорушення № 00009 від 30.04.2020 року, складений відповідальною особою Зачепилівської селищної ради Грамма Л.Ю. у відношенні до громадянина Дмитрієвої Анни Сергіївни мешканця, пров.Виноградний,15, смт.Зачепилівка, Зачепилівського району Харківської області, за ст. 198 Кодексу України про адміністративні правопорушення (далі – КУпАП) «Проживання без паспорта громадянина України або без реєстрації місця проживання», який надійшов до виконавчого комітету 12.03.2020 року, вислухавши осіб, що брали участь у розгляді справи, та дослідивши докази, виконавчий комітет селищної ради встановив, що громадянин Дмитрієва Анна Сергіївна вчинила правопорушення, яке полягало у наступному: нею був втрачений паспорт з власної необережності що є порушенням Положення про паспорт громадянина України, затвердженого Постановою Верховної Ради України №2503-ХІІ від 26.06.1992 р. зі змінами.
Відповідальність за вчинення даного правопорушення передбачена ст. 198 КУпАП « Умисне зіпсуття паспорта чи втрата його з необережності».
На підставі викладеного визнати громадянку Дмитрієву Анну Сергіївну винною у вчиненні адміністративного правопорушення та притягнути її до адміністративної відповідальності за адміністративне правопорушення – порушення Положення про паспорт громадянина України, затвердженого Постановою Верховної Ради України №2503-ХІІ від 26.06.1992 р. - відповідальність за яке передбачена ст. 198 КУпАП «Умисне зіпсуття паспорта чи втрата його з необережності » та накласти на нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу. (Постанова додається).
Голосували:
За-11
Проти-0
Утрималися- 0
ВИРІШИЛИ : рішення №88 додається

Селищний голова Юрій КРИВЕНКО

Join Us Facebook
посилання