Зачепилівська громада

Красноградський район, Харківська область

(05761) 51652

Зміст

 
УКРАЇНА
Зачепилівська громада
ЗАЧЕПИЛІВСЬКИЙ РАЙОН
ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
від 23/01/2018 року№17
Про створення комісії з питань визначення стану зелених насаджень та їх відновної вартості на території Зачепилівської селищної ради

Керуючись ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 28 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2006 р. № 1045 «Про затвердження Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників в населених пунктах» (зі змінами), наказом Міністерства житлово-комунального господарства України від 12.05.2009 р. № 127 «Про затвердження Методики визначення відновної вартості зелених насаджень», «Порядок визначення відновної вартості всіх видів зелених насаджень на території Зачепилівської селищної ради» з метою створення умов ефективного використання зелених насаджень, запобігання безконтрольному їх видаленню, селищна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Створити комісію з питань визначення стану зелених насаджень на території Зачепилівської селищної ради та їх відновної вартості у складі, що викладений у Додатку 1.
  2. Затвердити положення про комісію з питань визначення стану зелених насаджень та їх відновної вартості на території Зачепилівської селищної ради (додаток 2).
  3. Доручити заступнику селищного голови видавати ордери на видалення зелених насаджень на підставі акту обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню, відповідного рішення селищної ради та документа про сплату відновної вартості зелених насаджень, що підлягають видаленню (крім випадків, передбачених пунктом 6 Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників в населених пунктах, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2006           № 1045).
  4. У випадках, передбачених чинним законодавством та Положенням про порядок видалення зелених насаджень на території Зачепилівської селищної ради до складу комісії включаються спеціалісти, зокрема, органів державної екологічної інспекції, лісового господарства, спеціалізованих підприємств, тощо. Комісії у своїй роботі керуватися Порядком видалення дерев, кущів, газонів і квітників в населених пунктах, затверджених постановою КМУ від 01.08.2006 року №1045 та чинним законодавством України.
Селищний голова Кривенко Ю.В.
Join Us Facebook
посилання