Зачепилівська громада

Красноградський район, Харківська область

(05761) 51652

Зміст

 
УКРАЇНА
Зачепилівська громада
ЗАЧЕПИЛІВСЬКИЙ РАЙОН
Харківської області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
від 25/07/2018 року№15

Харківська область

Зачепилівський район

Зачепилівська селищна рада

ПРОТОКОЛ №15

Засідання виконавчого комітету

 

Від  25 липня     2018 року

Головуючий на засіданні –

Кривенко Ю.В.- селищний голова

Члени виконкому:

Грамма Л.Ю. – секретар виконавчого комітету

Зіновей Світлана Михайлівна- головний бухгалтер селищної ради;

Бесчасний Анатолій Олексійович- майстер відділу благоустрою;

Осадчий  Олександр Володимирович- директор ТОВ «Дружба»

Гарнюк Олена Василівна –  керівник апарату Зачепилівського районного суду Харківської області.

Згонник Вікторія Василівна- в.о. старости;

Бака Світлана Валентинівна- в.о. старости;

Тимченко Ігор Владиславович- в.о. старости;

Гужва Наталія Миколаївна- в.о. старости;

Однорал Світлана Миколаївна- начальник відділу економіки Зачепилівської селищної ради

Сало Сергій Олександрович – начальник філії «Зачепилівський райавтодор»

Грузін Володимир Володимирович- начальник Зачепилівського РЕМ

 

 

Порядок денний

 1. Про створення комісії з питань передачі об’єктів, суб’єктів та матеріальних цінностей із спільної власності Зачепилівського району КП «Зачепилівський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» у спільну власність Зачепилівської селищної ради.
 2. Про списання будинку по вул.. Хліборобська,7 смт. Зачепилівка.
 3. Про розгляд протоколу про адміністративне правопорушення відносно гр.. Нікітіної І.О.
 4. Про розгляд протоколу про адміністративне правопорушення відносно гр.. Гирман Ю.Г.
 5. Про затвердження списків дітей дошкільного та шкільного віку, які проживають на території Зачепилівської селищної ради.
 6. Про затвердження режиму роботи Зачепилівського ДНЗ я/с «Ромашка» Зачепилівської селищної ради Зачепилівського району, Харківської області на 2018/2019 навчальний рік.
 7. Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Зачепилівської селищної ради, Зачепилівського району, Харківської області.
 8. Про перенесення кошторисних призначень.
 9. Про надання пропозицій УПСЗН щодо переліку суб’єктів господарської діяльності.
 10. Про затвердження положення про порядок роботи із зверненнями громадян.
 11. Про створення комісії по обстеженню та складанню дефектного акту на ремонт трактора ЮМЗ-6.

 

СЛУХАЛИ: Про створення комісії з питань передачі об’єктів, суб’єктів та матеріальних цінностей із спільної власності Зачепилівського району КП «Зачепилівський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» у спільну власність Зачепилівської  селищної ради.

Допов. Кривенко Ю.В.

 

Шановні члени виконавчого комітету! Пропоную   створити комісію з питань передачі матеріальних цінностей КП «Зачепилівський центр фізичного здоров’я населення  «Спорт для всіх» в такому складі:

Голова комісії:

– Подколзіна Олена Вікторівна- перший заступник Зачепилівського селищного голови;

Члени комісії:

 • Зіновей Сітлана Михайлівна –головний бухгалтер Зачепилівської селищної ради;
 • Грамма Леся Юріївна- секретар виконавчого комітету Зачепилівської селищної ради;
 • Кисіль Валерій Олексійович – начальник юридичного відділу Зачепилівської селищної ради;

– Петракова Олександра Володимирівна -директор КП «Зачепилівський центр фізичного здоров’я населення  «Спорт для всіх»

– Скотаренко Тетяна Олександрівна – головний бухгалтер КП «Зачепилівський центр фізичного здоров’я населення  «Спорт для всіх»

 

Голосували :

За-13

Проти-0

Утрималися- 0

ВИРІШИЛИ : рішення №152 приймається

 

СЛУХАЛИ: Про списання будинку по вул.. Хліборобська,7 смт. Зачепилівка.

Допов. Кривенко Ю.В.

 

Шановні члени виконавчого комітету! До Зачепилівської селищної ради надійшла заява від гр. Кушнір Г.В. з проханням списати будинок №7 по вул.. Хліборобській, смт. Зачепилівка та  акт обстеження житлового будинку розташованого за адресою: вул. Хліборобська,7 ,смт. Зачепилівка від 06.07.2018 року. Пропоную списати будинок № 7 по вул. Хліборобська, смт. Зачепилівка, Зачепилівський район, Харківська область , як такий що повністю зруйнований та відновленню не підлягає.

 

.

Голосували :

За-13

Проти-0

Утрималися- 0

ВИРІШИЛИ : рішення №153 приймається

 

 

 

СЛУХАЛИ:  Про розгляд протоколу про адміністративне правопорушення відносно гр.. Нікітіної І.О.

Допов. Кривенко Ю.В.

 

Шановні члени виконавчого комітету! Розглянувши  протокол  про  адміністративне  правопорушення  № 000011  від  15.07.2018  року,  складений  секретарем виконавчого комітету Грамма Л.Ю. у  відношенні  до  громадянки Нікітіної Інни Олегівни   за ст. 197 Кодексу України про адміністративні правопорушення (далі – КУпАП) «Проживання  без  паспорта  громадянина  України  або  без  реєстрації  місця  проживання»,  який надійшов до виконавчого комітету 15.07.2018 року, вислухавши осіб, що брали участь у розгляді справи, та дослідивши докази, виконавчий комітет селищної  ради встановив, що громадянка Нікітіна  Інна Олегівна  . вчинила правопорушення, яке полягало у наступному: нею  не було вчасно зареєстровано місце проживання дитини Тимохіної Поліни Юріївни 2017 року народження, що  є  порушенням  Положення про паспорт громадянина України, затвердженого Постановою Верховної Ради України  №2503-ХІІ від 26.06.1992 р. зі  змінами.

Відповідальність  за вчинення даного правопорушення передбачена ст. 197 КУпАП «Проживання  без  паспорта  громадянина  України  або  без  реєстрації  місця  проживання».

На підставі викладеного, відповідно до статті  219 Кодексу України про адміністративні правопорушення, керуючись статтею 38  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» .

Пропоную визнати громадянку Нікітіну Інну Олегівну  винною у вчиненні адміністративного правопорушення та притягнути її до адміністративної відповідальності  за адміністративне правопорушення – порушення Положення про паспорт громадянина України, затвердженого Постановою Верховної Ради України №2503-ХІІ від 26.06.1992 р. – відповідальність за яке передбачена  ст. 197 КУпАП «Проживання  без  паспорта  громадянина  України  або  без  реєстрації  місця  проживання»  та накласти на неї адміністративне стягнення у вигляді  штраф.  (Постанова  додається).

 

Голосували :

За-13

Проти-0

Утрималися- 0

ВИРІШИЛИ : рішення №154 приймається

 

 

СЛУХАЛИ:  Про розгляд протоколу про адміністративне правопорушення відносно гр.. Гирман Ю.Г.

Допов. Кривенко Ю.В.

 

Шановні члени виконавчого комітету! Пропоную  розглянути протокол  про  адміністративне  правопорушення  № 00010  від  05.07.2018  року,  складений  відповідальною особою Зачепилівської селищної ради Грамма Л.Ю.   у  відношенні  до  громадянки Гирман Юлії Григорівни     ,  мешканки вул.Набережна ,  смт. Зачепилівка  Зачепилівського  району  Харківської  області, за ст. 198 Кодексу України про адміністративні правопорушення (далі – КУпАП) «Проживання  без  паспорта  громадянина  України  або  без  реєстрації  місця  проживання»,  який надійшов до виконавчого комітету  05.07.2018 року, вислухавши осіб, що брали участь у розгляді справи, та дослідивши докази, виконавчий комітет селищної  ради встановив, що громадянка Гирман Ю.Г. вчинила  правопорушення, яке полягало у наступному: нею   був втрачений  паспорт з власної необережності    що  є  порушенням  Положення про паспорт громадянина України, затвердженого Постановою Верховної Ради України  №2503-ХІІ від 26.06.1992 р. зі  змінами.

Відповідальність  за вчинення даного правопорушення передбачена ст. 198 КУпАП « Умисне зіпсуття паспорта чи втрата його з необережності».

На підставі викладеного, відповідно до статті  219 Кодексу України про адміністративні правопорушення, керуючись статтею 38  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні , та визнати громадянку Гирман Юлію Григорівну    винною  у вчиненні адміністративного правопорушення та притягнути  її до адміністративної відповідальності  за адміністративне правопорушення – порушення Положення про паспорт громадянина України, затвердженого Постановою Верховної Ради України №2503-ХІІ від 26.06.1992 р. – відповідальність за яке передбачена  ст. 198 КУпАП «Умисне зіпсуття паспорта чи втрата його з необережності »  та накласти на неї адміністративне стягнення у вигляді  штрафу.  (Постанова  додається).

Голосували :

За-13

Проти-0

Утрималися- 0

ВИРІШИЛИ : рішення №155 приймається

СЛУХАЛИ:  Про затвердження списків дітей дошкільного та шкільного віку, які проживають на території Зачепилівської селищної ради.

Допов. Кривенко Ю.В.

 

Шановні члени виконавчого комітету! Пропоную затвердити списки дітей дошкільного віку, які проживають на території Зачепилівської селищної ради та затвердити списки дітей шкільного віку, які проживають на території Зачепилівської селищної ради.

Голосували :

За-13

Проти-0

Утрималися- 0

ВИРІШИЛИ : рішення №156 приймається

СЛУХАЛИ:  Про затвердження режиму роботи Зачепилівського ДНЗ я/с «Ромашка» Зачепилівської селищної ради Зачепилівського району, Харківської області на 2018/2019 навчальний рік.

Допов. Кривенко Ю.В.

Шановні члени виконавчого комітету! До Зачепилівської селищної ради надійшло звернення від в.о. завідувача Зачепилівського ДНЗ я/с  «Ромашка» Зачепилівської селищної ради, Зачепилівського району, Харківської області, щодо затвердження режиму роботи  дошкільного навчального закладу на 2018-2019 навчальний рік та керуючись ст. 32 п.1 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» . Пропоную затвердити  режим роботи Зачепилівського дошкільного навчального закладу (ясел-садка) «Ромашка» Зачепилівської селищної ради Зачепилівського району  Харківської області на 2018-2019 навчальний рік  згідно додатка (додається).

 

Голосували :

За-13

Проти-0

Утрималися- 0

ВИРІШИЛИ : рішення №157 приймається

 

СЛУХАЛИ:  Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Зачепилівської селищної ради, Зачепилівського району, Харківської області.

Допов. Кривенко Ю.В.

 

Шановні члени виконавчого комітету! Пропоную згідно положення про конкурс на посад керівника комунального закладу загальної середньої освіти Зачепилівської селищної ради Зачепилівського району Харківської області затвердженого рішенням Зачепилівської селищної рад від 22.05.2018 № 333. оголосити конкурс на заміщення вакантної посади директора Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Зачепилівської селищної ради Зачепилівського району Харківської області (додаток № 1) та затвердити склад комісії з відбору кандидата на посаду директора Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Зачепилівської селищної ради Зачепилівського району Харківської області (додаток № 2).

Голосували :

За-13

Проти-0

Утрималися- 0

ВИРІШИЛИ : рішення №158 приймається

СЛУХАЛИ:  Про перенесення кошторисних призначень.

Допов. Кривенко Ю.В.

 

Шановні члени виконавчого комітету!  Пропоную  перенести кошти по головному розпоряднику бюджетних коштів – Зачепилівській селищній раді по наступних ТПКВКМБ:

– Перенести кошти по головному розпоряднику бюджетних коштів – Зачепилівській селищній раді по наступних ТПКВКМБ:

– Перенести кошти по ТПКВКМБ 0110150 Фонд 01

КЕКВ 2240 з  грудня -12350,00 грн. на КЕКВ 2240 липень +12350,00 грн.,

– Перенести кошти по ТПКВКМБ 0113210 Фонд 01

КЕКВ 2111 з  серпня -1921,00 грн. на КЕКВ 2111 липень + 1921,00 грн.,

КЕКВ 2120 з  серпня -422,00 грн. на КЕКВ 2120 липень + 422,00 грн..

– Перенести кошти по ТПКВКМБ 0116030 Фонд 01

КЕКВ 2272 з  вересня -773,00 грн. на КЕКВ 2272 липень + 773,00 грн..

 1. Перенести кошти по головному розпоряднику бюджетних коштів – відділу освіти, молоді та спорту Зачепилівської селищної ради по наступних ТПКВКМБ:

–  Перенести кошти по ТПКВКМБ 0611020 Фонд 01

КЕКВ 2111 на липень +33800,00 грн.  КЕКВ 2111  з грудня -22297,00 грн.;

КЕКВ 2120 з липня -4909,00 грн., з грудня -6594,00 грн.;

КЕКВ 2230 на липень +30431,00 грн.  КЕКВ 2230  з вересня -30431,00 грн.;

–  Перенести кошти по ТПКВКМБ 0611162 (згідно листа ХОДА від 23.07.2018 №02-01-20/423 за рахунок обласної субвенції придбання шкільного автобуса)  Фонд 07

КЕКВ 3110 на липень +850000,00 грн.  КЕКВ 3110  з грудня -850000,00 грн..

Голосували :

За-13

Проти-0

Утрималися- 0

ВИРІШИЛИ : рішення №159 приймається

СЛУХАЛИ:  Про надання пропозицій УПСЗН щодо переліку суб’єктів господарської діяльності.

Допов. Кривенко Ю.В.

Шановні члени виконавчого комітету! До Зачепилівської селищної ради надійшов  лист від заступника начальника управління праці та соціального захисту населення  Бєкєтова В.В. з проханням  надати  пропозиції  щодо переліку суб’єктів господарської діяльності , які варто включити до плану-графіку проведення обстежень пропоную робочій групі тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати , пенсій, стипендій та інших соціальних виплат підприємствами, установами та організаціями, легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення провести обстеження суб’єктів господарської діяльності щодо використання найманої робочої сили згідно переліку підприємств , які використовують найманих працівників(перелік додається)

 

За-13

Проти-0

Утрималися- 0

ВИРІШИЛИ : рішення №160 приймається

СЛУХАЛИ:  Про затвердження положення про порядок роботи із зверненнями громадян

Допов. Кривенко Ю.В.

Шановні члени виконавчого комітету!    Пропоную затвердити положення про порядок роботи із зверненнями громадян згідно додатку)

За-13

Проти-0

Утрималися- 0

ВИРІШИЛИ : рішення №161 приймається

СЛУХАЛИ:  Про створення комісії по обстеженню та складанню дефектного акту на ремонт трактора ЮМЗ-6.

Допов. Кривенко Ю.В.

Шановні члени виконавчого комітету! З метою проведення ремонту трактора ЮМЗ -6 пропоную створити комісію по обстеженню та складанню дефектного акту на ремонт трактора ЮМЗ-6  в складі 5 чоловік

Голова комісії:

 1. Подколзіна Олена Вікторівна – перший заступник селищного голови.

 

Члени комісії:

 1. Євойлов Віталій Володимирович – начальник фінансового відділуЗачепилівської селищної ради ;
 2. Зіновей Світлана Михайлівна- головний бухгалтер Зачепилівської селищної ради;
 3. Безчасний Анатолій Олексійович – майстер відділу благоустрою при  Зачепилівській селищній раді;
 4. Горб Микола Анатолійович– тракторист відділу благоустрою при Зачепилівській селищній раді;

 

 

 

За-13

Проти-0

Утрималися- 0

ВИРІШИЛИ : рішення №162 приймається

 

 

 

Селищний голова Кривенко Ю.В.
Join Us Facebook
посилання