Зачепилівська громада

Красноградський район, Харківська область

(05761) 51652

Зміст

 
УКРАЇНА
Зачепилівська громада
Зачепилівський район
Харківської області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
від 04/09/2020 року№194Зачепилівка
Про надання дозволу на розміщення дитячих розважальних атракціонів, батутів в рамках проведення святкових заходів з нагоди 77-ої річниці визволення Зачепилівщини та Дня селища

Розглянувши заяву фізичної особи – підприємця Шовкопляс С.М. від 14.08.2020 про надання дозволу на тимчасове розміщення дитячих розважальних атракціонів, батутів в рамках проведення святкових заходів з нагоди 77 річниці визволення Зачепилівщини та Дня селища, керуючись ст.ст. 30, 40, п. 3 ч. 4 ст. 42, ч. 6 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет селищної ради
В И Р І Ш И В:
1. Дозволити фізичній особі-підприємцю Шовкопляс Сергію Миколайовичу тимчасове розміщення дитячих розважальних атракціонів, батутів (далі - Атракціони) - з 17 вересня 2020 року по 21 вересня 2020 року в рамках проведення святкових заходів з нагоди 77 річниці визволення Зачепилівщини та Дня селища.
2. Визначити місце розміщення Атракціонів - площа селища Зачепилівка.
3. ФОП Шовкопляс С.М. зобов’язати дотримання правил карантину та обмеження відвідувачів одночасно не більше 1-ї людини на атракціон.
4. ФОП Шовкопляс С.М. організувати роботу Атракціонів згідно норм чинного законодавства в сфері надання послуг, чітко дотримуючись Закону України “Про захист прав споживачів” та наказу Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи від 01.03.2006 № 110 «Про затвердження Правил будови і безпечної експлуатації атракціонної техніки», вжити заходів щодо дотримання правил благоустрою, прибирання території від сміття та забезпечити наявність урн для сміття, збереження зелених насаджень.
5. Відповідальність за технічний стан та зовнішній вигляд Атракціонів, порушення вимог техніки безпеки під час розташування (монтажу), експлуатації та демонтажу, безпеку відвідувачів, дотримання санітарно-гігієнічних норм та правил пожежної безпеки несе ФОП Шовкопляс С.М. згідно із законодавством.
6. Питання підключення Атракціонів до системи електропостачання вирішується ФОП Шовкопляс С.М. самостійно та за власний рахунок.
7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на начальника відділу містобудування архітектури та житлово-комунального господарства Швецова В.В.

Селищний голова Юрій КРИВЕНКО

Join Us Facebook
посилання