Зачепилівська громада

Красноградський район, Харківська область

(05761) 51652

Зміст

 
УКРАЇНА
Зачепилівська громада
ЗАЧЕПИЛІВСЬКИЙ РАЙОН
ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
від 10/01/2020 року№1смт. Зачепилівка
Про організацію громадських та інших робіт тимчасового характеру у 2020 році

Відповідно до пп. 7 п. б ст. 34 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” від 27.05.1997 р. №280 97/ВР, ч. 3ст статті 31 Закону України „Про зайнятість населення”, Порядку організації громадських та інших робіт тимчасового характеру, затвердженого постановою КМУ від 20.03.2013 № 175, та з метою запобігання зростанню безробіття, створення умов для забезпечення тимчасовою роботою незайнятих громадян, перед усім з числа безробітних та одночасного вирішення питань соціального розвитку громади, виконавчий комітет селищної ради
ВИРІШИВ:

1. Організувати у 2020 році громадські та інші роботи тимчасового характеру на підприємствах, в установах та організаціях незалежно від форми власності, які повинні мати суспільно корисну спрямованість, відповідати потребам територіальної громади та сприяти її соціальному розвитку. Організатором громадських робіт є Зачепилівська селищна рада.
2. Виділити кошти з місцевого бюджету в сумі 1200 000,00 грн. для фінансування організації громадських робіт у 2020 році, витрати на їх організацію за рахунок коштів місцевого бюджету та Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.
3. Затвердити Перелік видів оплачуваних громадських робіт на 2020 рік на території селищної ради, згідно з додатком 1.
4. Громадські та інші роботи тимчасового характеру виконувати виключно на створених для цього тимчасових місцях. Інформацію про потребу в робочій силі для укомплектування тимчасових робочих місць надавати Зачепилівській районній філії Харківського обласного центру зайнятості.
5. З особами, які беруть участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру, роботодавці повинні укладати у письмовій формі строкові трудові договори.
6. Фінансування організації громадських робіт, до яких залучаються зареєстровані безробітні та/або працівники, які втратили частину заробітної плати, здійснюється за рахунок коштів місцевого бюджету та/або коштів, Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.
7. Контроль за виконанням цього рішення залишаю за собою.

Селищний голова Ю.КРИВЕНКО

Додатки :

Додаток 1
Join Us Facebook
посилання