Зачепилівська громада

Красноградський район, Харківська область

(05761) 51652

Зміст

 
УКРАЇНА
Зачепилівська громада
Зачепилівський район
Харківської області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
від 06/10/2020 року

Харківська область
Зачепилівський район
Зачепилівська селищна рада
ПРОТОКОЛ №17
Засідання виконавчого комітету

Від 06.10. 2020 року
Головуючий на засіданні –
Безчасна Леся Мирославівна- секретар ради
Члени виконкому:
Грамма Л.Ю. - секретар виконавчого комітету
Подколзіна О.В.- перший заступник селищного голови
Згонник Вікторія Василівна- в.о. старости
Тимченко Ігор Владиславович- в.о. старости;
Гужва Наталія Миколаївна- в.о. старости;
Осадчий Олександр Володимирович- директор ТОВ «Дружба»
Однорал Світлана Миколаївна- начальник відділу економіки Зачепилівської селищної ради
Зіжко Ганна Василівна- головний спеціаліст земельних відносин
Безчасний Анатолій Олексійович - майстер відділу благоустрою
Комаревська Валентина Миколаївна-в.о.старости
Бака Світлана Миколаївна-в.о. старости

Порядок денний
1. .Про надання одноразової матеріальної допомоги гр.Довгаль Ю.М.,Павленко Г.П., Сіроус А.К.,Шаповал А.Т.Зеленській Т.Г. Харьковенко Н.Г.,Коваленко Т.В.

СЛУХАЛИ: Про надання одноразової матеріальної допомоги гр.Довгаль Ю.М.,Павленко Г.П., Сіроус А.К.,Шаповал А.Т.Зеленській Т.Г. Харьковенко Н.Г.,Коваленко Т.В.

.

Допов. Безчасна Л.М.
Шановні члени виконавчого комітету Розглянувши протокол засідання комісії по наданню одноразової матеріальної допомоги громадянам, які опинилися в складних життєвих обставинах та іншим категоріям громадян , які проживають в населених пунктах Зачепилівської селищної ради від 05.10.2020 року, щодо надання одноразової матеріальної допомоги в зв’язку зі скрутним матеріальним становищем пропоную рішення комісії по наданню одноразової матеріальної допомоги громадянам, які опинилися в складних життєвих обставинах та іншим категоріям громадян , які проживають в населених пунктах Зачепилівської селищної ради (протокол №9 від 05.10.2020 року ) затвердити.
- Надати гр. Довгалю Юрію Михайловичу 1990 року народження що проживає за адресою: вул. Садова, с. Забарине, Зачепилівського району, Харківської області одноразову матеріальну допомогу в розмірі 5000 гривень на лікування .
- Надати гр. Павленко Галині Павлівні 1943 року народження, інваліду 1 групи, що проживає за адресою: вул. Українська 8/14 смт.Зачепилівка, Зачепилівського району, Харківської області одноразову матеріальну допомогу в розмірі 1500 гривень для покращення умов проживання.
- Надати гр.Сіроус Антоніні Костянтинівні 1961 року народження що проживає за адресою: вул.Полтавська,15, смт.Зачепилівка, Зачепилівського району, Харківської області одноразову матеріальну допомогу в розмірі 3000 гривень на лікування .
- Надати гр. Шаповал Антоніні Тихонівні 1955 року народження що проживає за адресою: вул. Центральна,124 с. Абазівка,, Зачепилівського району, Харківської області одноразову матеріальну допомогу в розмірі 3000 гривень на лікування чоловіка Шаповала Григорія Івановича 1948 року народження.
- Надати гр. Зеленській Тетяні Гаврилівні 1938 року народження що проживає за адресою: вул.Паркова 26/16, смт.Зачепилівка, Зачепилівського району, Харківської області одноразову матеріальну допомогу в розмірі 5000 гривень на лікування
- Надати гр. Харьковенко Надії Григорівні 1942 року народження що проживає за адресою: пров. Першотравневий 16, смт.Зачепилівка, Зачепилівського району, Харківської області одноразову матеріальну допомогу в розмірі 5000 гривень на лікування
- Надати гр. Коваленко Тетяні Володимирівні 1956 року народження що проживає за адресою: вул. Дніпровська,15 смт.Зачепилівка, Зачепилівського району, Харківської області одноразову матеріальну допомогу в розмірі 2000 гривень на лікування матері Косенко Анастасії Яківни 1926 року народження.
Голосували:
За-11
Проти-0
Утрималися- 0
ВИРІШИЛИ : рішення №232-№238 додаються

Секретар ради Леся БЕЗЧАСНА

Join Us Facebook
посилання