Зачепилівська громада

Красноградський район, Харківська область

(05761) 51652

Зміст

 
УКРАЇНА
Зачепилівська громада
ЗАЧЕПИЛІВСЬКИЙ РАЙОН
Харківської області
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
від 06/09/2018 року№18

Харківська область

Зачепилівський район

Зачепилівська селищна рада

ПРОТОКОЛ №18

Засідання виконавчого комітету

 

Від  06 вересня    2018 року

Головуючий на засіданні –

Кривенко Ю.В.- селищний голова

Члени виконкому:

Грамма Л.Ю. – секретар виконавчого комітету

Зіновей Світлана Михайлівна- головний бухгалтер селищної ради;

Бесчасний Анатолій Олексійович- майстер відділу благоустрою;

Осадчий  Олександр Володимирович- директор ТОВ «Дружба»

Гарнюк Олена Василівна –  керівник апарату Зачепилівського районного суду Харківської області.

Згонник Вікторія Василівна- в.о. старости;

Бака Світлана Валентинівна- в.о. старости;

Тимченко Ігор Владиславович- в.о. старости;

Гужва Наталія Миколаївна- в.о. старости;

Однорал Світлана Миколаївна- начальник відділу економіки Зачепилівської селищної ради

Сало Сергій Олександрович – начальник філії «Зачепилівський райавтодор»

 

 

 

Порядок денний

 1. Про надання одноразової матеріальної допомоги гр. Будицькій Н.Ф.
 2. Про надання одноразової матеріальної допомоги гр.Пашко І.В.
 3. Про надання одноразової матеріальної допомоги гр. Грабко О.Б.
 4. Про надання одноразової матеріальної допомоги  гр.Ковальовій Р.С.
 5. Про надання одноразової матеріальної допомоги гр.Косенко Г.П.
 6. Про надання одноразової матеріальної допомоги гр.Влезковій М.М.
 7. Про надання одноразової матеріальної допомоги гр. Павленко Г.М.
 8. Про відмову на подану заяву.
 9. Про необхідність проведення перепоховання невідомого радянського воїна виявленого біля с. Нагірне, Зачепилівського району, Харківської області.
 10. Про затвердження списків дітей дошкільного віку ¸які закріплені за територією обслуговування Миколаївським ДНЗ (ясла-садок) «Вишенька» Зачепилівської селищної ради.
 11. Про затвердження мережі дітей та кількості груп  по  Миколаївському ДНЗ (ясла-садок) «Вишенька» Зачепилівської селищної ради на 2018-2019 навчальний рік.
 12. Про затвердження списків дітей дошкільного та шкільного віку які закріплені за територією обслуговування Бердянського навчально-виховного комплексу «загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів -дошкільний навчальний заклад» Зачепилівської селищної ради.
 13. Про затвердження списків дітей дошкільного віку, які закріплені за територією обслуговування Леб’язьким ДНЗ (ясла-садок) «Сонечко» Зачепилівської селищної ради.
 14. Про затвердження мережі дітей та кількості груп по Леб’язькому ДНЗ я/с «Сонечко» на 2018-2019 рік.
 15. Про розгляд протоколу про адміністративне правопорушення відносно гр. Ващенко В.П. ст.197
 16. Про розгляд протоколу про адміністративне правопорушення відносно гр. Шкромада О.М. ст..198
 17. Про списання будинку по вул.. Вишнева,29 с.Скалонівка, Зачепилівського р-ну .
 18. Про надання дозволу на проведення водогону по вул. Соборна,82
 19. Про затвердження положення про квартирний облік та створення комісії з житлових питань при виконавчому комітеті Зачепилівської селищної ради.
 20. Про затвердження списків дітей дошкільного та шкільного віку які закріплені за територією обслуговування Сомівською філією Зачепилівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Зачепилівської селищної ради.
 21. Про затвердження списків дітей дошкільного та шкільного віку які закріплені за територією обслуговування Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Зачепилівської селищної ради.
 22. Про затвердження списків дітей дошкільного та шкільного віку які закріплені за територією обслуговування Леб’язькою філією Зачепилівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Зачепилівської селищної ради.
 23. Про затвердження проектно-кошторисної документації «Реконструкція приміщення відділу освіти Заепилівської районної державної адміністрації  Харківської області під Зачепилівський районний Будинок дитячої та юнацької творчості Зачепилівської ради  Харківської області, вул.. паркова, будино 9, , смт.Зачепилівка, Зачепилівський р-н, Харківська область.
 24. Про розгляд протоколу про адміністративне правопорушення відносно гр. Литвин С.О.

 

СЛУХАЛИ: Про надання одноразової матеріальної допомоги  гр. Будицькій Н.Ф.

.

Допов. Кривенко Ю.В.

 

Шановні члени виконавчого комітету! З  урахуванням Програми «Про надання одноразової матеріальної допомоги громадянам, які опинилися в складних життєвих обставинах» затвердженої рішенням 10 сесії 8 скликання Зачепилівської селищної ради від 22.05.2018 року, та Положення про порядок надання одноразової матеріальної допомоги громадянам, які опинились в складних життєвих обставинах та іншим категоріям громадян які проживають в населених пунктах Зачепилівської селищної ради затвердженого 9 сесією 8 скликання  від 27.03.2018 року. Розглянувши протокол засідання комісії по наданню одноразової матеріальної допомоги громадянам, які опинилися в складних життєвих обставинах та іншим категоріям громадян , які проживають в населених пунктах Зачепилівської селищної ради  від 04.09.2018 року, щодо надання одноразової матеріальної допомоги в зв’язку зі скрутним матеріальним становищем пропоную рішення комісії по наданню одноразової матеріальної допомоги громадянам, які опинилися в складних життєвих обставинах та іншим категоріям громадян , які проживають в населених пунктах Зачепилівської селищної ради (протокол №1 від  04.09.2018 року ) затвердити.

 1. Надати Будицькій Наталії Федорівні 1956 року народження , що проживає за адресою: вул. Соборна,177, смт. Зачепилівка, Зачепилівського району, Харківської області одноразову матеріальну допомогу в розмірі 1000гривень , як вдові воїна – афганця, громадянці яка опинилася в складних життєвих обставинах.
 2. Надати Пашко Ігорю Володимировичу  1994 року народження , що проживає за адресою: вул. Красноградська, с.Миколаївка, Зачепилівського району, Харківської області одноразову матеріальну допомогу в розмірі 2000гривень , на поховання батька Пашко Володимира Григоровича, який на час смерті ніде не працював та на обліку в районному центрі зайнятості не перебував.
 3. Надати Грабко  Олені Борисівні 1969 року народження , що проживає за адресою: вул. Якова Покуса, 29, смт. Зачепилівка, Зачепилівського району, Харківської області одноразову матеріальну допомогу в розмірі 3000гривень на лікування.
 4. Надати Ковальовій Руслані Сергіївні 1980 року народження , що проживає за адресою: вул.Центральна 57, кв10, смт. Зачепилівка, Зачепилівського району, Харківської області одноразову матеріальну допомогу в розмірі 3000гривень на лікування та реабілітацію сина Ковальова Іллі Сергійовича 2005 року народження.
 5. Надати Косенко Ганні Петрівні  1944 року народження , що проживає за адресою: вул. Вишнева,112, с. Скалонівка, Зачепилівського району, Харківської області одноразову матеріальну допомогу в розмірі 3000гривень на поховання сина Косенко Анатолія Олексійовича  1966 року народження учасника бойових дій АТО.
 6. Надати Влезковій Марії Миколаївні 1974 року народження , що проживає за адресою: вул. Паркова,49,  смт. Зачепилівка,, Зачепилівського району, Харківської області одноразову матеріальну допомогу в розмірі 2000гривень як багатодітній матері , громадянці яка опинилася в складних життєвих обставинах.
 7. Надати Павленко Галині Миколаївні 1943 року народження , що проживає за адресою: вул. Українська буд.8, кВ.14, смт. Зачепилівка,, Зачепилівського району, Харківської області одноразову матеріальну допомогу в розмірі 3000гривень інваліду І групи , громадянці яка опинилася в складних життєвих обставинах.

 

Голосували :

За-12

Проти-0

Утрималися- 0

ВИРІШИЛИ : рішення №188,189,190,191,192,193,194 приймаються

 

СЛУХАЛИ: Про відмову на подану заяву.

Допов. Кривенко Ю.В.

 

Шановні члени виконавчого комітету! Пропоную  розглянути протокол засідання комісії по наданню одноразової матеріальної допомоги громадянам, які опинилися в складних життєвих обставинах та іншим категоріям громадян , які проживають в населених пунктах Зачепилівської селищної ради  від 04.09.2018 року, щодо надання одноразової матеріальної допомоги в зв’язку зі скрутним матеріальним становищем з урахуванням Програми «Про надання одноразової матеріальної допомоги громадянам, які опинилися в складних життєвих обставинах» затвердженої рішенням 10 сесії 8 скликання Зачепилівської селищної ради від 22.05.2018 року, та Положення про порядок надання одноразової матеріальної допомоги громадянам, які опинились в складних життєвих обставинах та іншим категоріям громадян які проживають в населених пунктах Зачепилівської селищної ради затвердженого 9 сесією 8 скликання  від 27.03.2018 року . Комісія надала   відмову на подану заяву від гр. Ємець Наталії Макарівни  1939 року народження про надання матеріальної допомоги на придбання ліків від’ємних від програми «Доступні ліки» в зв’язку з тим що подані документи не відповідають вимогам «Положення про порядок надання одноразової матеріальної допомоги громадянам, які опинились в складних життєвих обставинах та іншим категоріям громадян які проживають в населених пунктах Зачепилівської селищної ради» затвердженого 9 сесією 8 скликання  від 27.03.2018 року. Надання матеріальної допомоги громадянам , яким ліки програми «Доступні ліки» не підходять, для придбання ліків Положенням не передбачено. Пропоную затвердити протокол комісії та відмовити у надання матеріальної допомоги.

Голосували :

За-12

Проти-0

Утрималися- 0

ВИРІШИЛИ : рішення №195 приймається.

 

СЛУХАЛИ:  Про необхідність проведення перепоховання невідомого радянського воїна виявленого біля с. Нагірнен, Зачепилівського району, Харківської області.

Допов. Кривенко Ю.В.

 

Шановні члени виконавчого комітету! Пропоную розглянути   звернення директора ПП «Воєнні меморіали  «Схід» вх. №02-20/996 від 27.07.2018 року з проханням визначити місце та час перепоховання  останків радянського воїна. Пропоную визначити необхідним провести перепоховання останків невідомого  радянського воїна виявленого біля села Нагірного, Зачепилівського району, Харківської області. Перепоховання останків  невідомого радянського воїна  провести на кладовищі в селі  Нагірне.

Голосували :

За-12

Проти-0

Утрималися- 0

ВИРІШИЛИ : рішення №196 приймається

 

 

СЛУХАЛИ:  Про затвердження списків дітей дошкільного віку ¸які закріплені за територією обслуговування Миколаївським ДНЗ (ясла-садок) «Вишенька» Зачепилівської селищної ради.

Допов. Кривенко Ю.В.

 

Шановні члени виконавчого комітету!  Пропоную затвердити списки дітей дошкільного віку, які закріплені за територією обслуговування Миколаївським ДНЗ (ясла-садок) «Вишенька» Зачепилівської селищної ради, Зачепилівського району, Харківської області.

 

Голосували :

За-12

Проти-0

Утрималися- 0

ВИРІШИЛИ : рішення №197 приймається

СЛУХАЛИ:  Про затвердження  мережі дітей та кількості груп  по  Миколаївському ДНЗ (ясла-садок) «Вишенька» Зачепилівської селищної ради на 2018-2019 навчальний рік.

Допов. Кривенко Ю.В.

 

Шановні члени виконавчого комітету! Пропоную  затвердити списки дітей дошкільного віку, які проживають на території  Зачепилівської селищної ради та затвердити списки дітей шкільного віку, які проживають на території Зачепилівської селищної ради.

Голосували :

За-12

Проти-0

Утрималися- 0

ВИРІШИЛИ : рішення №198 приймається

СЛУХАЛИ:  Про затвердження списків дітей дошкільного та шкільного віку які закріплені за територією обслуговування Бердянського навчально-виховного комплексу «загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів -дошкільний навчальний заклад» Зачепилівської селищної ради.

Допов. Кривенко Ю.В.

Шановні члени виконавчого комітету!  Пропоную затвердити списки дітей дошкільного  віку, які закріплені за територією обслуговування  Бердянського навчально-виховного комплексу «загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів -дошкільний навчальний заклад Зачепилівської селищної ради    Зачепилівської селищної ради, Зачепилівського району, Харківської області. Затвердити списки дітей шкільного   віку, які закріплені за територією обслуговування  Бердянського навчально-виховного комплексу «загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів -дошкільний         навчальний заклад»  Зачепилівської селищної ради    Зачепилівської селищної ради, Зачепилівського району, Харківської області.

 

Голосували :

За-12

Проти-0

Утрималися- 0

ВИРІШИЛИ : рішення №199 приймається

 

СЛУХАЛИ:  Про затвердження списків дітей дошкільного віку, які закріплені за територією обслуговування Леб’язьким ДНЗ (ясла-садок) «Сонечко» Зачепилівської селищної ради.

Допов. Кривенко Ю.В.

 

Шановні члени виконавчого комітету! Пропоную затвердити списки дітей дошкільного віку, які закріплені за територією обслуговування Леб’язьким  ДНЗ  (ясла-садок )               « Сонечко» Зачепилівської селищної ради, Зачепилівського району, Харківської області.

 

Голосували :

За-12

Проти-0

Утрималися- 0

ВИРІШИЛИ : рішення №200 приймається

СЛУХАЛИ:  Про затвердження мережі дітей та кількості груп по Леб’язькому ДНЗ я/с «Сонечко» на 2018-2019 рік.

.

Допов. Кривенко Ю.В.

 

Шановні члени виконавчого комітету!  Пропоную затвердити  мережу дітей та кількість груп по Леб’язькому ДНЗ я/с «Сонечко» на 2018-2019 рік

 1. кількість груп- 2 різновікові групи
 • різновікова група до 4-х років;
 • різновікова група від 4 до 6 років;
 1. кількість дітей – 32;
 • різновікова група до 4-х років- 14 дітей;
 • різновікова група від 4 до 6 років-18 дітей.

Голосували :

За-12

Проти-0

Утрималися- 0

ВИРІШИЛИ : рішення № 201  приймається

СЛУХАЛИ:  Про розгляд протоколу про адміністративне правопорушення відносно гр. Ващенко В.П. ст.197

Допов. Кривенко Ю.В.

Шановні члени виконавчого комітету! Розглянувши  протокол  про  адміністративне  правопорушення  № 000013  від  29.08.2018  року,  складений  секретарем виконавчого комітету Грамма Л.Ю. у  відношенні  до  громадянина Ващенко Владислава Петровича   за ст. 197 Кодексу України про адміністративні правопорушення (далі – КУпАП) «Проживання  без  паспорта  громадянина  України  або  без  реєстрації  місця  проживання»,  який надійшов до виконавчого комітету 29.08.2018 року, вислухавши осіб, що брали участь у розгляді справи, та дослідивши докази, виконавчий комітет селищної  ради встановив, що громадянин  Ващенко Владислав Петрович  . вчинив правопорушення, яке полягало у наступному: ним  не було вчасно зареєстровано місце проживання , що  є  порушенням  Положення про паспорт громадянина України, затвердженого Постановою Верховної Ради України  №2503-ХІІ від 26.06.1992 р. зі  змінами.

Відповідальність  за вчинення даного правопорушення передбачена ст. 197 КУпАП «Проживання  без  паспорта  громадянина  України  або  без  реєстрації  місця  проживання».

На підставі викладеного визнати громадянина Ващенка Владислава Петровича   винним у вчиненні адміністративного правопорушення та притягнути його  до адміністративної відповідальності  за адміністративне правопорушення – порушення Положення про паспорт громадянина України, затвердженого Постановою Верховної Ради України №2503-ХІІ від 26.06.1992 р. – відповідальність за яке передбачена  ст. 197 КУпАП «Проживання  без  паспорта  громадянина  України  або  без  реєстрації  місця  проживання»  та накласти на неї адміністративне стягнення у вигляді  штраф.  (Постанова  додається).

Голосували:

За-12

Проти-0

Утрималися- 0

ВИРІШИЛИ : рішення №202 приймається

СЛУХАЛИ:  Про розгляд протоколу про адміністративне правопорушення відносно гр. Шкромада О.М. ст..198

Допов. Кривенко Ю.В.

Шановні члени виконавчого комітету!     Розглянувши  протокол  про  адміністративне  правопорушення  № 00012  від  28.08.2018  року,  складений  відповідальною особою Зачепилівської селищної ради Грамма Л.Ю.   у  відношенні  до  громадянки Шкромади Ольги Миколаївни    ,  мешканки вул.Центральна ,113,  смт. Зачепилівка  Зачепилівського  району  Харківської  області, за ст. 198 Кодексу України про адміністративні правопорушення (далі – КУпАП) «Проживання  без  паспорта  громадянина  України  або  без  реєстрації  місця  проживання»,  який надійшов до виконавчого комітету  28.08.2018 року, вислухавши осіб, що брали участь у розгляді справи, та дослідивши докази, виконавчий комітет селищної  ради встановив, що громадянка  Шкромада О.М. вчинила  правопорушення, яке полягало у наступному: нею   був втрачений  паспорт з власної необережності    що  є  порушенням  Положення про паспорт громадянина України, затвердженого Постановою Верховної Ради України  №2503-ХІІ від 26.06.1992 р. зі  змінами.

Відповідальність  за вчинення даного правопорушення передбачена ст. 198 КУпАП « Умисне зіпсуття паспорта чи втрата його з необережності».

На підставі викладеного пропоную  визнати громадянку Шкромаду Ольгу Миколаївну  винною  у вчиненні адміністративного правопорушення та притягнути  її до адміністративної відповідальності  за адміністративне правопорушення – порушення Положення про паспорт громадянина України, затвердженого Постановою Верховної Ради України №2503-ХІІ від 26.06.1992 р. – відповідальність за яке передбачена  ст. 198 КУпАП «Умисне зіпсуття паспорта чи втрата його з необережності »  та накласти на неї адміністративне стягнення у вигляді  штрафу.  (Постанова  додається).

Голосували:

За-12

Проти-0

Утрималися- 0

ВИРІШИЛИ : рішення №203 приймається

СЛУХАЛИ:  Про списання будинку по вул.. Вишнева,29, с. Скалонівка , Зачепилівського району, Харківської обл.

Допов. Кривенко Ю.В.

Шановні члени виконавчого комітету! Пропоную , розглянути заяву від гр. Демко Валентини Миколаївни яка  проживає за адресою: вул. Українська 3/12, смт. Зачепилівка та  акт обстеження житлового будинку розташованого за адресою: вул. Вишнева,29 с. Скалонівка від 20.08.2018 року про списання  будинка №29 по вул. Вишнева, с.Скалонівка, Зачепилівськго району, Харківської області , як такий що повністю зруйнований та відновленню не підлягає. Пропоную надати дозвіл на писання  будинку №29 по вул. Вишнева, с.Скалонівка, Зачепилівськго району, Харківської області , як такий що повністю зруйнований та відновленню не підлягає.

Голосували

За-12

Проти-0

Утрималися- 0

ВИРІШИЛИ : рішення №204 приймається

 

СЛУХАЛИ:  Про надання дозволу на проведення водогону.

 

Допов. Кривенко Ю.В.

Шановні члени виконавчого комітету! До Зачепилівської селищної ради надійшла заява від гр. Грибіник О.В..що зареєстрований за адресою вул. Харківська 60/6, с. Кочетівка, Зачепилівського району, Харківської області з , проханням  надати  дозвіл на проведення водогону. Пропонуюнадати дозвіл гр. Грибіник Олександру Вікторовичу 1978 року народження  на проведення  водогону до  житлового будинку розташованого за адресою: вул. Соборна,82, смт. Зачепилівка,  Зачепилівського району, Харківської  області.

 

Голосували:

За-12

Проти-

Утрималися- 0

ВИРІШИЛИ : рішення №205приймається

СЛУХАЛИ:  Про затвердження положення про квартирний облік та створення комісії з житлових питань при виконавчому комітеті Зачепилівської селищної ради.

Допов. Кривенко Ю.В.

Шановні члени виконавчого комітету! З метою упорядкування процедури постановки на квартирний облік громадян, що потребують поліпшення умов проживання, пропоную

 1. Затвердити Положення про квартирний облік при виконкомі

Зачепилівської селищної  ради (Додаток 1).

 1. Створити комісію з житлових питань і квартирного обліку у складі:

Голова комісії : Подколзіна Олена Вікторівна – перший заступник селищного голови

Секретар комісії: Грамма Л.Ю.- секретар  виконавчого комітету селищної ради;

Члени комісії:     Кисіль Валерій Олексійович – начальник юридичного відділу селищної ради;

Семенець Ірина Юріївна – начальник відділу у справах дітей, сім’ї  та з питань соціального захисту ;

депутат Зачепилівської селищної ради (за потребою)

староста відповідального округу (за потребою)

Голосували:

За-12

Проти-

Утрималися- 0

ВИРІШИЛИ : рішення №206 приймається

 

СЛУХАЛИ:  Про затвердження списків дітей дошкільного та шкільного віку які закріплені за територією обслуговування Сомівською філією Зачепилівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Зачепилівської селищної ради.

 

Допов. Кривенко Ю.В.

Шановні члени виконавчого комітету! Пропоную затвердити списки дітей дошкільного  віку, які закріплені за територією Сомівської філії  Зачепилівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  Зачепилівської селищної ради    , Зачепилівського району, Харківської області.

Затвердити списки дітей шкільного   віку, які закріплені за територією обслуговування  Сомівської філії  Зачепилівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  Зачепилівської селищної ради   , Зачепилівського району, Харківської області.

Голосували

За-12

Проти-

Утрималися- 0

ВИРІШИЛИ : рішення №207приймається

СЛУХАЛИ:  Про затвердження списків дітей дошкільного та шкільного віку які закріплені за територією обслуговування Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Зачепилівської селищної ради.

Допов. Кривенко Ю.В.

Шановні члени виконавчого комітету! Пропоную Затвердити списки дітей дошкільного  віку, які закріплені за територією  Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  Зачепилівської селищної ради    , Зачепилівського району, Харківської області.

Затвердити списки дітей шкільного   віку, які закріплені за територією обслуговування  Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  Зачепилівської селищної ради   , Зачепилівського району, Харківської області.

Голосували:

За-12

Проти-

Утрималися- 0

ВИРІШИЛИ : рішення №208приймається

 

СЛУХАЛИ:  Про затвердження списків дітей дошкільного та шкільного віку які закріплені за територією обслуговування Леб’язькою філією Зачепилівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Зачепилівської селищної ради.

Допов. Кривенко Ю.В.

Шановні члени виконавчого комітету! Пропоную  затвердити списки дітей дошкільного  віку, які закріплені за територією  Леб’язькою  філією  Зачепилівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  Зачепилівської селищної ради    , Зачепилівського району, Харківської області.

Затвердити списки дітей шкільного   віку, які закріплені за територією обслуговування Леб’язькою  філією  Зачепилівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  Зачепилівської селищної ради   , Зачепилівського району, Харківської області.

 

Голосували:

За-12

Проти-

Утрималися- 0

ВИРІШИЛИ : рішення №209 приймається

СЛУХАЛИ:  Про затвердження проектно-кошторисної документації «Реконструкція приміщення відділу освіти  Заепилівської районної державної адміністрації  Харківської області під Зачепилівський районний Будинок дитячої та юнацької творчості Зачепилівської ради  Харківської області, вул.. паркова, будино 9, , смт.Зачепилівка, Зачепилівський р-н, Харківська область.(коригування)

Допов. Кривенко Ю.В.

Шановні члени виконавчого комітету! Пропоную   розглянути робочий проект  щодо реконструкція приміщення відділу освіти Зачепилівської районної державної адміністрації Харківської області під Зачепилівський районний Будинок дитячої та юнацької творчості Зачепилівської ради Харківської області вул. Паркова, будинок 9, смт. Зачепилівка Зачепилівський район, Харківська область та проектно-кошторисну документацію та затвердити  проектно-кошторисну документацію «Реконструкція приміщення відділу освіти Зачепилівської районної державної адміністрації Харківської області під Зачепилівський районний Будинок дитячої та юнацької творчості Зачепилівської ради Харківської області вул. Паркова, будинок 9, смт. Зачепилівка Зачепилівський район, Харківська область»  вартістю  1 500,000 тис. грн. (коригування)

 

Голосували:

За-12

Проти-

Утрималися- 0

ВИРІШИЛИ : рішення №210 приймається

 

СЛУХАЛИ:  Про розгляд протоколу про адміністративне правопорушення відносно гр. Литвин С.О.

Допов. Кривенко Ю.В.

Шановні члени виконавчого комітету! Пропоную   розглянути  протокол  про  адміністративне  правопорушення  № 000014  від  03.09.2018  року,  складений  секретарем виконавчого комітету Грамма Л.Ю. у  відношенні  до  громадянина  Литвин Сергія Олександровича   за ст. 197 Кодексу України про адміністративні правопорушення (далі – КУпАП) «Проживання  без  паспорта  громадянина  України  або  без  реєстрації  місця  проживання»,  який надійшов до виконавчого комітету 03.09.2018 року, вислухавши осіб, що брали участь у розгляді справи, та дослідивши докази, виконавчий комітет селищної  ради встановив, що громадянин  Литвин Сергій Олександрович  . вчинив правопорушення, яке полягало у наступному: ним  не було вчасно зареєстровано місце проживання , що  є  порушенням  Положення про паспорт громадянина України, затвердженого Постановою Верховної Ради України  №2503-ХІІ від 26.06.1992 р. зі  змінами.

Відповідальність  за вчинення даного правопорушення передбачена ст. 197 КУпАП «Проживання  без  паспорта  громадянина  України  або  без  реєстрації  місця  проживання».

На підставі викладеного визнати громадянина Литвин Сергія Олександровича винним у вчиненні адміністративного правопорушення та притягнути його  до адміністративної відповідальності  за адміністративне правопорушення – порушення Положення про паспорт громадянина України, затвердженого Постановою Верховної Ради України №2503-ХІІ від 26.06.1992 р. – відповідальність за яке передбачена  ст. 197 КУпАП «Проживання  без  паспорта  громадянина  України  або  без  реєстрації  місця  проживання»  та накласти на неї адміністративне стягнення у вигляді  штраф.  (Постанова  додається).

 

Голосували:

За-12

Проти-

Утрималися- 0

ВИРІШИЛИ : рішення №211 приймається

 

 

 

 

 

 

 

 

Селищний голова Кривенко Ю.В.
Join Us Facebook
посилання