Зачепилівська громада

Красноградський район, Харківська область

(05761) 51652

Зміст

 
УКРАЇНА
Зачепилівська громада
Красноградського району
Харківської області
ХХХ СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 16/02/2023 року №3867 смт. Зачепилівка
Про затвердження Положення про відділ соціального захисту населення Зачепилівської селищної ради Красноградського району Харківської області

Керуючись п. 29 ст. 85 Конституції України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до рішення №3866 від 16.02.2023 року «Про внесення змін до рішення №5 від 27.11.2020 року «Про затвердження структури виконавчих органів Зачепилівської селищної ради Красноградського району Харківської області,загальної чисельності апарату та її виконавчих органів», Зачепилівська селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Змінити назву «Відділу у справах дітей, сім'ї та питань соціального захисту населення» Зачепилівської селищної ради, змінивши на назву «Відділ соціального захисту населення» Зачепилівської селищної ради.

2. Затвердити Положення про «Відділ соціального захиту населення» Зачепилівської селищної ради Красноградського району Харківської області в новій редакції (додається).

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з з гуманітарних питань з прав людини, законності, депутатської діяльності, етики та регламенту (Омельченко О.І.).
.

Зачепилівський селищний голова Олена ПЕТРЕНКО

polojennja-soczachust (2)

Join Us Facebook
посилання