Зачепилівська громада

Красноградський район, Харківська область

(05761) 51652

Зміст

 
УКРАЇНА
Зачепилівська громада
Красноградського району
Харківської області
ХХVI СЕСІЯ VIII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 15/09/2022 року №3794 смт. Зачепилівка
Про затвердження Положення про платні медичні послуги та тарифи Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медичної допомоги» Зачепилівської селищної ради Харківської області

З метою удосконалення платного обслуговування населення, залучення додаткових коштів Комунальним некомерційним підприємством «Центр первинної медичної допомоги » Зачепилівської селищної ради Харківської області, керуючисть статтею 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», постанови Кабінету Міністрів України від 17.09.1996 року № 1138 «Про затвердження переліку платних послуг, які надаються в державних і комунальних закладах охорони здоров’я та вищих медичних навчальних закладах» (зі змінами), Зачепилівська селищна рада
ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Положення про платні медичні послуги Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медичної допомоги» Зачепилівської селищної ради Харківської області (додається) (далі - КНП ЦПМД) та ввести його в дію з 01.08.2022 року.
2. Затвердити тарифи на платні медичні послуги КНП ЦПМД згідно з додатками 1,2 (додаються) та ввести його в дію з 01.08.2022 року.
3. КНП ЦПМД забезпечити надання платних медичних послуг у відповідності до Положення.
4. Відповідальність за застосування тарифів на платні медичні послуги, якість та повноту надання послуг покласти на директора КНП ЦПМД.
5. Контроль постійну комісію з гуманітарних питань з прав людини, законності, депутатської діяльності, етики та регламенту (Омельченко О.І.).

Зачепилівський селищний голова Олена ПЕТРЕНКО

Положення мед послуги

Join Us Facebook
посилання