Зиму 2018 вінчає Масляна – веселе народне гуляння

Шановні зачепиляни та гості нашого селища!

Запрошуємо вас на святкування Масляної, яке відбудеться 16 лютого о 11.00 на центральній площі нашого селища

Святкова програма включає забави, виступи  дуету акордеоністів «Монте-Карло» з м.Дніпро та художньої самодіяльності Зачепилівського  краю, конкурс «Млинцевий розгуляй», спалювання опудала зими. А також :

• Традиційна шкільна ярмарка Зачепилівської загальноосвітньої коли І – ІІІ ступенів;
  • Презентація гостинних дворів Зачепилівської селищної ради,  сільських рад та організацій району;
  • Всіх бажаючих запрошуємо взяти участь в безпрограшнії лотереї, тобто  придбати квиток та отримати приз.
  • Проводитиметься майстер-клас майстрині Кайгородцевої Ольги з декоративно-ужиткового мистецтва по виготовленню виробів  з природного матеріалу.
  •  На протязі свята  всі бажаючі мають можливість прийняти участь в  грах-конкурсах.
  •  Також на площі селища працюють торгівельні точки.

Для всіх присутніх смачна кава та чай.

За підтримки ініціативної групи «Реверс» для всіх зачепилян  та гостей свята смачні частування та корисний трав’яний чай. Всім від малого до великого – багато млинців та вареників.

28a6ef4366470044751ac297a14eea5ab64e51f0