ЗВЕРНЕННЯ ДО ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ ЗАЧЕПИЛІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ!

Шановні жителі громади!

З 1 січня 2020 року в Україні розпочалася кампанія декларування доходів, отриманих протягом  2019 року.

Зачепилівська селищна рада звертається до громадян Зачепилівської селищної ради з нагадуванням, щодо подання Податкової декларації про майновий стан і доходи  передбачено статтею 67 Конституцією України, яка гласить: «Кожен зобов’язаний сплачувати податки і збори в порядку і розмірах, встановлених законом. Усі громадяни щорічно подають до податкових інспекцій за місцем проживання декларації про свій майновий стан та доходи за минулий рік у порядку, встановленому законом».

Жителям Зачепилівської селищної ради, які в минулому році отримали доходи, з яких не було сплачено податки, варто подбати про подання річної податкової декларації. Заповнити і подати декларацію можна до 1 липня 2020 року.

Громадяни, які самостійно обробляють земельні ділянки, надані їм у розмірах, встановлених Земельним кодексом України для ведення особистого селянського господарства, та земельні частки (паї), виділені в натурі (на місцевості), сукупний розмір яких перевищує 2 гектари, також повинні декларувати дохід від продажу власної сільськогосподарської продукції (ставка ПДФО – 18 відсотків).

Декларування громадянами доходів є одним із додаткових джерел наповнення селищного бюджету. Надходження податку з доходів фізичних осіб за результатами декларування сприятиме  збільшенню фінансування   закладів   охорони  здоров’я, освіти, культури, підвищенню заробітної плати працюючих у бюджетних галузях лікарів, учителів, працівників  культури, покращенню життєвого рівня усіх соціальних верств населення, в  подальшому розвитку інфраструктури та економічного зростання краю в цілому.

Шановні земляки! Своєчасно задекларовані доходи та сплачені податки – це покращення життя для усієї Зачепилівської громади, це якісна медицина, освіта, культура, це охайне затишне селище чи село, гарні дороги, вуличне освітлення, озеленення населених пунктів, тепло та затишок у наших оселях.

Пам’ятайте, податок від кожної задекларованої гривні піде до місцевого бюджету, а отже на розвиток  Зачепилівщини!

Сподіваємось на вашу сумлінність і дякуємо за співпрацю!