ЗВЕРНЕННЯ ДО ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ ЗАЧЕПИЛІВЩИНИ!

Шановні громадяни Зачепилівщини!

З 1 січня 2020 року в Україні розпочалася кампанія  декларування доходів, отриманих протягом  2019 року.

Зачепилівська селищна рада звертається до громадян Зачепилівщини з нагадуванням, що подання Податкової декларації про майновий стан і доходи  передбачено статтею 67 Конституцією України, яка гласить: «Кожен зобов’язаний сплачувати податки і збори в порядку і розмірах, встановлених законом. Усі громадяни щорічно подають до відділень фіскальної служби за місцем проживання декларації про свій майновий стан та доходи за минулий рік у порядку, встановленому законом».

Жителям Зачепилівщини, які в минулому році отримали доходи, з яких не було сплачено податки, варто подбати про подання річної податкової декларації. Заповнити і подати декларацію можна до 1 травня 2020 року.

Громадяни, які самостійно обробляють земельні ділянки, надані їм у розмірах, встановлених Земельним кодексом України для ведення особистого селянського господарства, та земельні частки (паї), виділені в натурі (на місцевості), сукупний розмір яких перевищує 2 гектари, також повинні декларувати дохід від продажу власної сільськогосподарської продукції (ставка ПДФО – 18 відсотків).

Декларування громадянами доходів є одним із додаткових джерел наповнення селищного бюджету. Надходження податку з доходів фізичних осіб за результатами декларування сприятиме  зміцненню фінансової спроможності селищної ради, подальшому розвитку інфраструктури та економічного зростання громади в цілому.

Тих громадян, які ще не задекларували свої доходи за 2019 рік, запрошуємо до приміщення селищної ради на 9.00 годину ранку 12 березня поточного року для заповнення декларацій. Для надання консультації по заповненню декларацій буде запрошено представника Південного управління ГУ ДФС в Харківській області.

Графік виїзду представників селищної ради спільно із спеціалістом фіскальної служби для заповнення декларацій по старостинських округах:

Бердянський старостинський округ – о 10 год. 18 березня 2020 р.

Забаринський старостинський округ – о 10 год. 20 березня 2020 р.

Леб’язький старостинський округ – о 10 год. 24 березня 2020 р.

Миколаївський старостинський округ – о 10 год. 25 березня 2020 р.

Малоорчицький старостинський округ – о 10 год. 27 березня 2020 р.

Сомівський старостинський округ – о 10 год. 30 березня 2020 р.

Сподіваємось на вашу активну громадянську позицію, сумлінність, розуміння і дякуємо за співпрацю!

Виконавчий комітет селищної ради