Звернення до платників податків Зачепилівщини

Шановні громадяни Зачепилівщини!

Зачепилівська селищна рада нагадує, що з 1 січня 2021 року розпочалася деклараційна кампанія, у ході якої громадяни декларують доходи, отримані протягом 2020 року.

Надання податкової декларації про майновий стан і доходи  передбачено Конституцією України та Податковим кодексом України. Кожен громадянин зобов’язаний сплачувати податки і збори у порядку і розмірах, встановлених законом (ст.67 Конституції).

Громадяни, які самостійно обробляють земельні ділянки, надані їм у розмірах, встановлених Земельним кодексом України для ведення особистого селянського господарства, та земельні частки (паї), виділені в натурі (на місцевості), сукупний розмір яких перевищує 2 гектари, також повинні декларувати дохід від продажу власної сільськогосподарської продукції згідно пп. 165.1.24 п.165.1. ст. 165 Податкового кодексу.

Жителям Зачепилівщини, які в минулому році отримали доходи, з яких не було сплачено податки, варто подбати про подання річної податкової декларації. Заповнити і подати декларацію потрібно до 1 травня 2021 року.

Декларування громадянами доходів є одним із додаткових джерел наповнення селищного бюджету. Надходження податку з доходів фізичних осіб за результатами декларування сприятиме  зміцненню фінансової спроможності селищної ради, подальшому розвитку інфраструктури та економічного зростання громади в цілому.

Для заповнення декларації про отримані доходи за минулий рік запрошуємо громадян до місцевого відділення податкової служби, а також до  селищної ради і старостинських округів.

Нагадуємо, що неподання громадянами декларацій про доходи підпадає під дію ст.164 Кодексу України про адміністративні правопорушення і тягне за собою накладання штрафу від однієї тисячі до двох тисяч неоподаткованих мінімумів доходів громадян (від 17000 грн. до 34000 грн.)

Декларування доходів – це обов’язок кожного, хто отримує прибутки. Сподіваємось на вашу активну громадянську позицію, сумлінність, розуміння і дякуємо за співпрацю!

селищної ради