Засідання “круглого” столу на тему: “Захист прав дітей в Україні”

01.06.2023

01 червня 2023 року в приміщенні ЦНАП Зачепилівської селищної ради, за участі  спеціалістів відділу у справах сім’ї, дітей та з питань соціального захисту населення, служби у справах дітей, КУ «Центр надання соціальних послуг» Зачепилівської селищної ради, головного юриста Зачепилівського бюро правової допомоги та представників Зачепилівського сектору поліції проведено засідання “круглого” столу на тему: “Захист прав дітей в Україні” .

Учасники заходу ділилися досвідом у рамках дотримання прав дітей в Україні, гарантій держави по правовому захисту та соціальній підтримці дітей внутрішньо переміщених осіб, дітей які позбавлені батьківського піклування та інших вразливих категорій населення.

Такуж були обговорені проблемні питання захисту прав дітей в Україні в зв’язку з збройною агресією росії.

2023 06 02 (1)