Свято Водохреща 2018

19.01.2018

19 січня 2018 року пройшло святкове дійство присвячене Святу Водохреща Господнього

Сьогодні на березі центрального пляжу (смт Зачепилівка) відбулося святкове дійство присвячене Святу Водохреща. До гостей свята з привітальним словом звернулися Зачепилівський селищний голова Кривенко Юрій та настоятель Свято-Архангело-Михайлівського храму отець Петро Марканич, та побажали всім присутнім міцного здоров’я та божого благословення.

Святковий настрій  присутнім створювали прекрасні українські пісні, щедрівки і колядки.

Знайшлося чимало сміливців зануритися у хрещенську ополонку, адже вода цього дня набуває цілющих властивостей і зберігає їх протягом року, лікуючи тілесні та духовні хвороби.

Кожен, хто прийшов того дня на свято, зміг пригоститися частуванням, яке підготувала Зачепилівська селищна рада.

Поверталися всі додому бадьорі та в гарному настрої.