Запрошення на святкування Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України

21.08.2020

ШАНОВНІ ЗАЧЕПИЛЯНИ ТА ГОСТІ СЕЛИЩА!

Запрошуємо Вас на заходи з нагоди святкування Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України.

Програма святкування:

22.08.2020 р.

• 00 год. – 4 тур першості Зачепилівської ОТГ з футболу (місце проведення: смт. Зачепилівка (стадіон), с. Мажарово, с. Бердянка).

23.08.2020 р.

– 8.00 год. – Швидкі шашки (місце проведення – Зачепилівський базовий будинок культури);

– 9.00 год. – Кубок Зачепилівської ОТГ з пляжного футболу (місце проведення – центральний пляж);

– 10.00 год. – Виставка декоративно-ужиткового мистецтва (місце проведення – Зачепилівський базовий будинок культури, фойє – 1 поверх);

– 10.00 год. – Екскурсії в краєзнавчому музеї;

– 19.00. год. – Тематична святково-розважальна програма за участю самодіяльних аматорів клубних закладів Зачепилівської ОТГ та Зачепилівського району, заслужена артистка України Тетяна Садохіна м. Полтава та гурт «Ревізор», робота торгівельних точок (місце проведення – площа селища).