Зачепилівська селищна рада висловлює слова глибокого співчуття

12.07.2022

🕯️Зачепилівська селищна рада висловлює слова глибокого співчуття та жалю інспектору Зачепилівської селищної ради Валентині Степанівні Дикун та її родині з приводу тяжкої та непоправної втрати, передчасної смерті доньки – Давиденко Тетяни Олексіївни.
Більшу частину життя Тетяна Олексіївна присвятила галузі пенсійного забезпечення населення. Очолюючи місцевий відділ обслуговування громадян Пенсійного фонду України, вона вміло поєднувала принципи ефективного керівника та мудрого наставника для колег. Її вирізняла неймовірна риса характеру – бути компетентним спеціалістом, відкритим до людей, привітним та енергійним.
На жаль, словами важко загоїти страшну рану від втрати та знайти слова втіхи, коли зупиняється серце близької людини, проте світлі спогади про Тетяну Олексіївну, яка чесно і гідно прожила своє життя, завжди будуть сильнішими за смерть.
В цю гірку мить щиро поділяємо горе батьків, чоловіка, дітей та онуків. Разом з Вами схиляємо голови в глибокій скорботі.
Нехай добрий, світлий спомин про Тетяну Давиденко назавжди залишиться у пам’яті рідних, колег, усіх, хто знав її, любив та шанував.🕯️
Царства небесного та вічного спокою 🙏