Зачепилівська селищна рада стала переможцем обласного конкурсу мініпроєктів «Ефективна медицина в громаді».

24.05.2021

В рамках реалізації проєкту «Сучасний автомобіль – ефективна, доступна, якісна медицина в сільській місцевості» заплановано придбання автомобіля для сімейного лікаря.

За рахунок реалізації даного мініпроєкту буде оновлено матеріальну базу КНП «Центр первинної медичної допомоги» селищної ради. Проєкт має значне соціальне значення та спрямований на покращення надання первинної медичної допомоги сільським жителям.

На реалізацію заходів проєкту «Сучасний автомобіль – ефективна, доступна, якісна медицина в сільській місцевості» передбачається витратити 486,2 тис грн, з них: 340,3 тис грн – за рахунок обласного бюджету, 145,9 тис грн – співфінансування із місцевого бюджету.