Зачепилівська селищна рада повторно повідомляє!!!

04.03.2019

У грудні 2018 року була завершена процедура реєстрації земельних ділянок в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності відповідно до прийнятих Зачепилівською селищною радою з державної власності згідно акту приймання – передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення із державної власності у комунальну власність Зачепилівської об’єднаної територіальної громади від 27.09.2018 року, відповідно до Рішення № 688 від 04.10.2018 «Про прийняття земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність Зачепилівської селищної об’єднаної  територіальної громади в особі Зачепилівської селищної ради» (площа ріллі становить 726 га).

Частина цих земель – це землі, на які надані дозволи на виготовлення документації із землеустрою попередніми розпорядниками даних земельних ділянок (РДА, Головне управління Держгеокадастру). Інша частина земельних ділянок знаходиться у користуванні громадян більше 15 років. Станом на сьогоднішній день зареєстровано 746 заяв.

Пропонуємо громадянам які вже виготовили документацію із землеустрою на земельні ділянки надати вказану  документацію на затвердження сесії селищної ради.

Якщо громадяни не повідомили про надані дозволи на виготовлення документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки та не подали документацію із землеустрою на затвердження, земельні ділянки будуть надані іншим громадянам згідно їх заяв.

Також звертаємося до громадян, які отримали Акти на право власності на земельні ділянки  для ведення особистого селянського господарства старого зразка (без кадастрового номера), з метою недопущення можливої накладки при розподіленні земельних ділянок, повідомити про такі Акти відділ земельних відносин селищної ради.

Також просимо звернутися  до Зачепилівської селищної ради громадян, які раніше отримали рішення суду про виділення із земель запасу-резерву земельної частки (паю), для недопущення надання дозволу на розробку документації із землеустрою іншим громадянам.

Попередньо розгляд заяв буде проводитися з виїздом на старостинські округи.

З повагою,

Виконком Зачепилівської селищної ради