ЗАЧЕПИЛІВЩИНА З ГЛИБОКИМ СУМОМ ПОПРОЩАЛАСЯ З ЗАГИБЛИМ ГЕРОЄМ КЛАВДІЄЮ СИТНИК

05.02.2020

Images01 лютого в результаті обстрілу позицій українських захисників поблизу Новотошківського загинула жителька Зачепилівської громади – старший бойовий медик одного з підрозділів Об’єднаних сил 33-ти річна Клавдія Ситник.

Траурний мітинг та церемонія прощання з загиблою відбулися на головній площі селища, всі небайдужі зустрічали зі сльозами на очах кортеж з тілом загиблої. Попрощатися з Клавдією прийшли родичі, друзі, бойові побратими, та чи не всі мешканці Зачепилівщини. Слова співчуття висловили Зачепилівський селищний голова Юрій Кривенко, помічник голови Харківської обласної ради – депутат обласної ради Максим Колінько голова Зачепилівської районної ради Іван Загній, військовий комісар районного військового комісаріату майор Дмитро Собакар, перша вчителька Валентина Сухорукова, голова Зачепилівської спілки учасників АТО Сергій Гусар, заступник командира дивізіону 54-ї окремої механізованої бригади майор Валерій Руденко, побратим з 93–ї бригади Андрій Звегольський, , лікар Зачепилівської центральної лікарні  Леонід Двурічанський.

“Я пам’ятаю ці слова – а хто ж, як не я”, – каже заступник командира першого дивізіону 54 ОМБр Валерій Руденко

На парті, де у початкових класах сиділа Клавдія Ситник – квіти. Їх принесла її перша вчителька. Валентина Сухорукова і досі не може повірити, що її колишня учениця загинула.

“Вона дуже була працьовита, допомагала своїм батькам, починаючи зі школи. Оскільки в них удома така ситуація, в неї сестричка – інвалід, душа в неї була настільки доброю. Вона завжди була хоробра, завжди кругом перша, ні від чого не відмовлялася»

В ці скорботні дні вся громада глибоко сумує та співчуває батькам і родині Клавдії, нехай Господь Бог допомагає Вам перенести цю важку біль втрати рідної людини. Світла пам’ять про Клавдію Ситник назавжди залишиться у пам’яті Зачепилян.

Dsc 1066 Dsc 1181 Dsc 1201 Dsc 1210 Dsc 1257Dsc 1252