«За незаконне випилювання лісу чоловік предстане перед судом»

27.06.2019

У ході досудового розслідування кримінального провадження встановлено, що місцевий мешканець, вирішивши заробити на продажу деревини, за допомогою бензинової пили без дозвільних документів спиляв 11 дерев сосни у Абазівському лісі, що перебуває на балансі ДП «Красноградський лісгосп», але в ході виконання робіт був помічений лісником.

Загальний розмір заподіяної шкоди внаслідок порубки 11 дерев сосни становить майже 53 тисячі гривень.

Чоловіку повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст.246 КК України (Незаконна порубка або незаконне перевезення, зберігання, збут лісу).

За результатами досудового розслідування Зачепилівським відділом Первомайської місцевої прокуратури до суду скеровано обвинувальний акт для розгляду по суті та прийняття законного рішення.

Разом з обвинувальним актом до суду скеровано цивільний позов в інтересах держави про стягнення заподіяної навколишньому природному середовищу шкоди у розмірі майже 53 тисячі гривень.

Санкція статті передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк до трьох років.

Заступник керівника

Первомайської місцевої прокуратури

юрист 1 класу                                                                                   М. Дальока