Зачепилівська громада

Красноградський район, Харківська область

(05761) 51652

Зміст

Юні обдарування Зачепилівської ОТГ

01.04.2019

28 березня у затишному залі Дитячої музичної школи відбулося урочисте свято вшанування переможців, свято її величності науки, свято таланту.

Нагородити учнів, які показали високий рівень знань, захищали честь Зачепилівської ОТГ на обласному рівні, стали переможцями ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів, переможцями ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН та обласних і міжрайонних змагань прийшли голова селищної ради Юрій Вікторович Кривенко, заступник голови районної ради Сергій Васильович Дорошенко і начальник відділу освіти, молоді та спорту селищної ради Олександр Миколайович Зеленський.

Відповідно до Положення про преміювання призерів  олімпіад, конкурсів з числа учнів закладів освіти Зачепилівської територіальної громади, учні, які посіли призові місця у обласному конкурсі-захисті МАН та обласних олімпіадах нагороджені сертифікатами на отримання грошової винагороди, а учасники – грамотами. Усі учасники свята отримали також подарунковий сертифікат відвідування вистави у Харківському державному цирку ім. Ф.Д.Яшінова та відвідування кафе «Макдональдз» від голови ініціативної групи «Реверс» Володимира Олексійовича Верхогляда.

Відзначені були і наставники, які взяли на свої плечі непростий обов’язок ростити обдарованість і справилися з ним якнайкраще.

Є ким пишатися. Є потужний потенціал творчої та обдарованої молоді –  адже обдаровані діти – це цвіт та майбутнє нації, її інтелектуальна еліта, гордість і честь школи, села, району, України, її світовий авторитет.

Img 1f26f13daf0f7e90709865516a48d9fa V (1)

Join Us Facebook
єдем зачепилівка
місцеві петиції
громадський бюджет е дем
посилання