єОселя – програма доступного кредитування житла

Чесні умови, простий механізм, фіксована ставка 3%,

☝️Щоб ті, хто захищає, лікує та вчить Україну, отримали своє житло👌

❓Для кого

➡️Військовослужбовці за контрактом

захисники України, силовики та члени їхніх сімей;

➡️Медичні працівники, фахівці та професіонали закладів охорони здоров’я державної та комунальної форми власності;

➡️Педагогічні працівники закладів освіти державної та комунальної форми власності;

➡️Наукові та науково-педагогічні працівники

закладів освіти й наукових установ державної або комунальної форми власності;

❓Умови кредитування

➡️Пільгова ставка на весь термін кредиту — 3%, максимальний строк кредиту — 20 років, мінімальний початковий внесок — 20%, кредитують банки-учасники програми: Ощадбанк, ПриватБанк, Глобус Банк, Укргазбанк, Sky Bank( перелік буде поповнюватися).

❓Участь

➡️громадяни України старші за 18 років на дату оформлення кредиту, не старші 70 років на дату погашення платоспроможні,

➡️не маєте власного житла зовсім або воно:

— менше ніж 52,5 м² + 21 м² на кожного наступного члена сім’ї додатково (ваш чоловік/дружина та неповнолітні діти, що проживають з вами)

— розташоване в районі бойових дій або на тимчасово окупованій території, не фігуруєте в санкційних списках не берете участь в інших чинних державних програмах із забезпечення житлом.

❓Як отримати житло

➡️Подати заявку через Дію,

➡️Отримати пропозиції від банків, обрати одну з них,

➡️Пройти перевірку даних та документів в обраному банку,

➡️Вибрати житло, яке плануєте придбати

самостійно (вибираєте нерухомість, яку хочете придбати надаєте в банк необхідні для отримання кредиту документи)

➡️Укласти договори з банком та договір купівлі-продажу (нерухомість оформлюється у вашу власність кредитні кошти перераховуються банком на рахунок продавця нерухомості)

❓Де я можу ознайомитись із деталями кредитування по запропонованій програмі?

➡️В Постанові Кабінету Міністрів (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/856-2022-%D0%BF#Text), а також на порталі Дія (https://eoselia.diia.gov.ua/).