Як вислухати людину, яка пережила сильний стрес

13.07.2023

Якщо людина дезорієнтована, не може назвати своє ім’я чи місце перебування, погрожує нашкодити собі чи іншим, плаче або кричить — це можуть бути ознаки сильного стресу. Щоб зарадити у такій ситуації, насамперед переконайтеся, що вам і співрозмовнику нічого не загрожує. Зберігайте спокій, представтесь і скажіть, що бажаєте допомогти.
Що варто пам’ятати, якщо людина йде на контакт:
▫️ іноді їй просто треба виговоритися;
▫️ їй важливо усвідомити, що її почули і зрозуміли;
▫️ важливі не тільки ваші слова під час розмови, а й мова тіла.
У дописі ви знайдете кілька порад, як вислухати людину, яка пережила сильний стрес ✍🏻
Комунікаційна кампанія Ти як?, ініційована першою леді Олена Зеленська, реалізується за підтримки проєкту USAID «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я», який виконує організація Пакт. Сприяння у виготовленні та поширенні інформаційно-просвітницьких матеріалів надали Міжнародна організація з міграції (IOM Ukraine), рекламний холдинг Megapolis, благодійний фонд BGV.