Як ворог виправдовує терористичні удари по Харкову – пояснює центр протидії дезінформації!

30.05.2024

Пропагандистські ресурси ворога активно поширюють дезінформаційні повідомлення про нібито розміщення артилерії ЗСУ в межах міста Харкова з метою використання цивільних мешканців в якості «живого щита». Мовляв, «бандерівцям не шкода харків’ян».

Цим росіяни намагаються виправдати удари своєї армії по цивільних об’єктах у Харкові та одночасно намагаються налаштувати жителів міста проти українських військових.

Також поширюються відверті фейки, що масовані обстріли північної частини Харкова у 2022 році здійснювали саме українські сили, тоді як російська армія нібито «не б’є по мирних».

Насправді ворог уже давно обстрілює цивільні об’єкти в Харкові та інших прикордонних українських містах, а подібними вкидами намагається виправдати свої військові злочини.

Не піддавайтеся маніпуляціям російської пропаганди.
Довіряйте лише офіційним джерелам інформації!

Шановні мешканці громади! Ви можете допомогти знищити ворога і його прибічників, повідомивши правоохоронні органи про особ, які співпрацюють з російськими окупантами, виступають проти України та поширюють наративи окупаційної пропаганди, за безпечним номером телефону: 0673670404 (вся надана інформація – абсолютно конфіденційна)!

Photo1717054513