Як підготувати квартиру до опалювального сезону: поради Мінрегіону

07.10.2022

На виконання доручення заступника начальника ХОВА та листа Міністерства розвитку громад та територій України (далі – Мінрегіон) щодо початку комунікаційної кампанії «Готуймося» в рамках підготовки до опалювального сезону 2022/2023 повідомляємо.
Зважаючи на те, що опалювальний період 2022-2023 років буде найскладнішим в історії України і його упевнене проходження напряму залежить від послідовних та скоординованих дій центральної і місцевої влади та громадян. Міністерство розвитку громад та територій України розпочинає комунікаційну кампанію «Готуймося!», спрямовану на спонукання громадян проводити індивідуальну підготовку до опалювального сезону.
Одним із важливих заходів підготовки є проведення побутової термомодернізації власниками квартир та індивідуальних будинків. Саме первинні заходи дозволять зменшити витрати теплової енергії та створити
оптимальний мікроклімат в оселях. З цією метою Мінрегіон розробив інформаційно-графічні матеріали,
спрямовані на підвищення обізнаності громадян щодо побутової термомодернізації.

F2163a14 A29d 4b17 8e21 5199ab5a88f6

1 (1)