Як отримати допомогу на здобуття економічної самостійності малозабезпеченої сім’ї

28.01.2022

Якщо ви безробітний і перебуваєте на обліку в службі зайнятості, та є членом малозабезпеченої родини, яка отримує державну соціальну допомогу, то дізнавайтесь у свого кар’єрного радника як отримати допомогу на здобуття економічної самостійності малозабезпеченої сім’ї.

Допомога на здобуття економічної самостійності малозабезпеченої сім’ї є безвідсотковою поворотною фінансовою допомогою та надається одноразово у безготівковій формі за рахунок коштів державного бюджету.

Розмір цієї допомоги не перевищує 15 мінімальних заробітних плат.

На 1 січня 2022 року це 97 500 грн.

Питання надання такої допомоги вирішується комісією, яка діє при центрі зайнятості.

Пакет документів (заява, бізнес-план, довідка про відсутність або наявність судимості або інших обмежень) подається на розгляд комісії до того центру зайнятості, в якому ви  зареєстрований як безробітний. У разі позитивного рішення комісії, ви повинні зареєструватися як юридична або фізична особа – підприємець.

За більш детальною інформацією звертайтеся до Зачепилівської районної філії Харківського обласного центру зайнятості за адресою : смт.Зачепилівка, вул.Центральна, 41

2021 12 08 Infografika Ruka Dopomogy 1