Зачепилівська громада

Красноградський район, Харківська область

(05761) 51652

Зміст

Виконання вимог пожежної безпеки

27.07.2023

За інформацією Красноградського районного управління ГУ ДСНС України в Харківській області, за останні 3 дня в сільгосппідприємствах Красноградського району сталося 2 пожежі під час збирання зернових культур.

24.07.2023 року виникло загоряння хліба на корені на полі ТОВ «Труд 2012» поблизу села Медведівка Кегичівської селищної ради. Вогнем знищено 4 га пшениці. Причиною пожежі є занесення відкритого джерела вогню.

26.07.2023 року виникла пожежа під час збиральних робіт на полі гр. Сусіка В.І. з подальшим перекиданням на поле ТОВ «Мрія» поблизу села Чорнолозка Сахновщинської селищної ради. Знищено 20 га пшениці. Орієнтовною причиною с несправність збиральної техніки.

Проведеним аналізом подій встановлено, що в обох випадках мають місце порушення вимог пожежної безпеки. Хлібні поля в місцях прилягання до доріг та лісосмуг не обкошені та не оборані захисними смугами, що посприяло перекиданню вогню з палаючого узбіччя на поле та з одного поля на друге. В другому випадку збиральна техніка гр.Сусіка В.І. не була забезпечена справними засобами пожежогасіння.

Ситуація показує, що не зважаючи на нагадування з боку Красноградського районного управління ДСНС України у Харківській області, керівники господарств та приватні особи не бажають виконувати вимоги пожежної безпеки, що в свою чергу призводить до негативних наслідків.

З метою недопущення виникнення у подальшому пожеж в місцях збирання та зберігання врожаю, що можуть призвести до великих матеріальних збитків та негативного соціального резонансу, нагадуємо щодо неухильного виконання вимог пожежної безпеки та рекомендацій органів пожежного нагляду!

Безымянный

Join Us Facebook
посилання