Вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні та учасників АТО

20.02.2019

20 лютого 2019 року  – назавжди увійде в історію України як символ жертовності, патріотизму та героїзму і вкотре підтвердить тезу про те, що в найкритичніший та найважчий період нашої історії знайдуться герої, які своєю жертовністю дозволять будувати нам майбутнє.

Цього дня було проведено тематичну програму на тему:  «Небесна сотня – то в серцях вогонь». В якій взяли участь керівництво селищної ради,  начальники відділів, та жителі смт. Зачепилівка.

Вшанували хвилиною мовчання Героїв Небесної Сотні, учасників АТО, які віддали своє життя за майбутнє України.

Після закінчення тематичної програми вшанували пам’ять Героїв Революції гідності, воїнів в зоні АТО покладанням квітів до пам’ятного Знаку Незалежності України.

Небесна Сотня 1

Небесна Сотня