Вітання з Новим роком та Різдвом Христовим!

Images (1)

Веселих свят і щасливого Нового року!

Від усього серця вітаю депутатський корпус, виконавчий комітет, жителів громади із самими довгоочікуваними і світлими святами – Новим Роком та Різдвом Христовим! Це усіма нами з дитинства улюблені і радісні дні, наповнені світлом свята спільної радості, веселощів, очікування чуда й казки, душевного тепла і надії.
Озирнувшись назад, можна сміливо сказати, що 2019 –ий рік був прожитий недарма. Цей рік був насичений подіями, напруженою працею, глибоким змістом та звершеннями. Він подарував нам радість зустрічей і відкриттів, перемог і досягнень, новий професійний і життєвий досвід.
Напередодні Нового року прийнято загадувати бажання і вірити, що вони обов’язково здійсняться. Від усієї душі зичу вам великого людського щастя, міцного здоров’я, добра і радості, вірних друзів та близьких людей поруч. Нехай прийдешній рік виправдає ваші самі добрі надії і прагнення, принесе достаток і добробут вашим сім’ям. Нехай панують у Ваших домівках мир, взаєморозуміння й любов.
З Новим роком та Різдвом Христовим!

З повагою,
Зачепилівський селищний голова                                                                                                                        Ю. Кривенко