ВІТАННЯ З НАГОДИ ПРОФЕСІЙНОГО СВЯТА – ДНЯ ПРАЦІВНИКІВ СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ!

03.11.2019

Шановні працівники соціальної сфери!

Прийміть сердечні привітання з нагоди професійного свята – Дня працівників соціальної сфери, яке відзначається в першу неділю листопада.

Цей день – чудова нагода висловити вдячність тим, хто обрав таку потрібну і благородну сферу діяльності, як соціальний захист населення.

Ваша наполеглива, самовіддана праця є запорукою того, що велика кількість українців, котрі потребують уваги і підтримки, не покинута і не забута. Ви ті, хто приймає на себе першими людські проблеми, біль та життєві негаразди. Ви ті, хто від них не відвертається, а прагне допомогти і підтримати кожного. А тому служіння обраній справі, почуття обов’язку, професійність, доброта та душевна щедрість приносять вам заслужену людську шану і повагу.

Бажаю Вам творчого натхнення, здійснення всіх Ваших задумів і мрій, щоб не вичерпалася віра в щедрість людської душі, щоб Вас завжди супроводжували милосердя та доброта, бажання та можливість бути корисними людям!

Впевнений, що ви і надалі з притаманними вам сумлінням і самовідданістю спрямовуватимете свої зусилля, чуйність, професійні знання і великий практичний досвід на досягнення нової якості життя громадян Зачепилівської громади.

З повагою,

Селищний голова                                                                                                           Юрій Кривенко