Вітання з Днем Збройних Сил України

Сьогодні Україна відзначає День Збройних сил України.

8462850dbb62c4bd159ee1ad55df6950 Xl

Шановні військовослужбовці!

В День Збройних Сил України від усієї душі хочу побажати міцних сил і незламної віри, сміливих ідей і добрих надій, впевнених планів та обов’язкової удачі, незгасимого оптимізму і відмінного виконання всіх поставлених завдань.

У цей день ми вшановуємо усіх військових, які у лавах Збройних Сил України служать справі зміцнення обороноздатності та підвищення безпеки нашої держави.

У пам’яті сьогоднішніх і майбутніх нащадків назавжди збережуться подвиги багатьох поколінь воїнів – захисників, їх безмежна відданість і любов до рідної землі, мужність та героїзм.

У святковий день бажаю спокійного мирного неба над головою, щасливого особистого життя, хай щастя і любов поселяться в будинку !

З повагою.

Зачепилівський селищний голова                                                                                             Ю. Кривенко