ВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З НАГОДИ ДНЯ ВИЗВОЛЕННЯ ЗАЧЕПИЛІВЩИНИ ВІД НІМЕЦЬКО-ФАШИСТСЬКИХ ЗАГАРБНИКІВ ТА ДНЯ СЕЛИЩА ЗАЧЕПИЛІВКА!

19.09.2019

В перший місяць осені ми традиційно відзначаємо одразу декілька важливих дат. Однією із таких є 19 вересня, яке назавжди увійшло в нашу історію як День звільнення селища від фашистських загарбників. В цей день ми низько схиляємо голови перед світлою пам’яттю загиблих фронтовиків, віддаємо данину поваги й шани колишнім підпільникам і партизанам, оборонцям та визволителям рідної землі.

Бажаю всім здоров’я, щастя, упевненості в грядущому дні й ніколи не зазнати ні вам, ні вашим дітям і внукам воєнних лихоліть. Нехай нас у всі часи об’єднує та згуртовує любов до рідного краю, бажання захистити його, зробити ще красивішим, багатшим, квітучим!

Шановні земляки! Сердечно вітаю Вас з Днем селища!

У такі свята як день народження селища кожен його житель відчуває себе частиною великої родини. Усі ми об’єднані любов’ю до нашого селища. У це світле свято бажаю, щоб наша Зачепилівка завжди була квітучою і красивою, а життя кожної сім’ї-сповнене душевного тепла і достатку! Нехай Бог благословить наш край і дасть його мешканцям міцне здоров’я, добробут й багато успіхів на життєвих шляхах. Щастя миру кожному дому і кожній родині!

З повагою,

Селищний голова                            Юрій Кривенко