ВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З НАГОДИ ДНЯ ВИЗВОЛЕННЯ ЗАЧЕПИЛІВЩИНИ ВІД НІМЕЦЬКО-ФАШИСТСЬКИХ ЗАГАРБНИКІВ ТА ДНЯ СЕЛИЩА ЗАЧЕПИЛІВКА!

18.09.2020

Прийміть найщиріші вітання з Днем визволення Зачепилівки від фашистських загарбників та Днем селища!

77 років тому на нашу землю прийшов довгоочікуваний мир, за який наші діди та прадіди заплатили найвищу ціну – життя.

Сьогодні ми віддаємо данину поваги тим, хто героїчно боронив рідну землю зі зброєю в руках та самовіддано працював у тилу, вшановуємо пам’ять тих, хто загинув, визволяючи наше селище від нацистських окупантів.

Ми в неоплатному боргу перед тими, хто стояв до останнього на передовій

і за лінією фронту, для кого шлях на війні завершився під скромними обелісками і кому судилося повернутися з неї живим.

Дякую кожному з Вас, шановні Зачепиляни, за всі добрі справи, наміри та починання, спрямовані на розвиток та благоустрій селища, покращення добробуту його жителів.

Нехай у кожній домівці панують мир і спокій, збуваються всі заповітні мрії та сподівання. Хай наша громада завжди розвивається, а серед її жителів панують спільна злагода, взаємна повага та щира довіра.

Від щирого серця вітаю всіх Зачепилян з днем селища! Усім мешканцям нашого славетного краю бажаю міцного здоров’я, любові, достатку, сімейного тепла, щасливої долі й Божого благословення!

З повагою,

селищний голова Юрій Кривенко