ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ ПАМ’ЯТІ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ, ЯКІ ЗАГИНУЛИ В БОРОТЬБІ ЗА НЕЗАЛЕЖНІСТЬ, СУВЕРЕНІТЕТ І ТЕРИТОРІАЛЬНУ ЦІЛІСНІСТЬ ДЕРЖАВИ

30.08.2019

29 серпня 2019 року о 10.00 год. в залі Зачепилівської районної державної адміністрації був проведений захід по відзначенню  Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність держави.

На заході були присутні керівництво Зачепилівської об’єднаної територіальної громади, районної державної адміністрації, районної ради, представники громадських організацій, органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування,  установ, організацій району, військовослужбовці, родини загиблих воїнів.

Присутні вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання, згадали поіменно земляків, які виконували свій громадянський обов’язок, жертвуючи ціною власного життя.

До слова був запрошений голова Зачепилівської Спілки учасників АТО – Операції Об’єднаних сил на Сході України Сергій Михайлович Гусар.

З нагоди Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність держави відбулося   покладання  квітів до  могил загиблих земляків.

Dsc 2183 Dsc 2186 Dsc 2188 Dsc 2200 Dsc 2207 Dsc 2245 Dsc 2260