Зачепилівська громада

Красноградський район, Харківська область

(05761) 51652

Зміст

Протидія домашньому насильству

На території Зачепилівської селищної ради відділ соціального захисту населення Зачепилівської селищної ради визначено відповідальним структурним підрозділом за проведення роботи з прийому та реєстрації заяв і повідомлень про вчинення насильства, координацію заходів реагування на факти вчинення насильства, надання допомоги і захисту постраждалим особам, а також роботу з кривдниками, згідно чинного законодавства, яке знаходиться за адресою:

смт. Зачепилівка, вул. Центральна, 56, 1 поверх

тел. (05761) 5-17-48

Також у разі вчинення будь-якого виду домашнього насильства постраждалі мають право звернутися із відповідною заявою (повідомленням) як до органів поліції за місцем свого проживання (перебування), так і до старостатів, органів опіки та піклування, навчальних закладів (якщо постраждалі – діти), установ охорони здоров’я, центрів безоплатної вторинної правової допомоги.

Відділ соціального захисту населення Зачепилівської селищної ради: (05761) 5-17-48, електронна адреса semenets_ira@ukr.net. Відповідальна особа Ірина Семенець.

Відділ сім’ї, дітей та молоді Комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Зачепиліської селищної ради: (05761) 5-10-07, електронна адреса zachep_rcccdm@ukr.net. Відповідальна особа Римма Сухіна.

Expluatation Tel 2 до допису

 

Інформація про отримання безоплатної правової допомоги в умовах воєнного стану онлайн

за Єдиним контактним номером системи надання безоплатної правової допомоги – 0 800 213 103. За цим номером надаються консультаціі та роз’яснення з правових питань, додаткові відомості про надання безоплатної правової допомоги тощо. Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні; номер для дзвінків з-за кордону: +38 (044) 363 10 41 (вартість дзвінка з-за кордону за тарифами вашого оператора зв’язку);

у мобільних застосунках «Безоплатна правова допомога»: https://bit.ly/3hwwgqR aбo «Твоє право»: https://bit.ly/3iorbkE;

у месенджерах Телеграм: http://legalaid.gov.ua/telegram.html та Вайбер: http://legalaid.gov.ua/viber.html;

у кабінеті кліента на сайті системи надання безоплатної правової допомоги: https://cabinet.legalaid.gov.ua/;

від домашнього насильства та свідки можуть отримати онлайнконсультацію юристів щодо захисту своїх прав, написавши у Телеграм-чат «Правова допомога протидії насильству»: https://t.me/Non_Violence_Bot;

правові консультації також можна переглянути на довідковоінформаційній платформі правових консультацій «WikiLegalAid», що розміщена за адресою: https://wiki.legalaid.gov.ua.

Для отримання безоплатної правової допомоги в умовах военного стану офлайн необхідно звернутися до бюро правової допомоги місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги за адресою: https://bit.ly/bpd_buro.

ЯК УБЕРЕГТИСЯ ВІД СЕКСУАЛЬНОГО НАСИЛЬСТВА під час війни:

ПАМ’ЯТКА

Постраждалі від сексуального насильства під час війни та домашнього насильства можуть отримати безоплатну правову допомогу від держави:

https://legalaid.gov.ua/novyny/postrazhdali-vid-seksualnogo-nasylstva-pid-chas-vijny-ta-domashnogo-nasylstva-mozhut-otrymaty-bezoplatnu-pravovu-dopomogu-vid-derzhavy/

Join Us Facebook
єдем зачепилівка
місцеві петиції
громадський бюджет е дем
посилання