ВІДБУЛИСЯ УРОЧИСТОСТІ ДО ДНЯ ПРАЦІВНИКІВ СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ!

01.11.2019

31 жовтня 2019 року в КЗ «Зачепилівський районний будинок культури» для працівників соціальної сфери об’єднаної територіальної громади та Зачепилівського району відбувся святковий захід. В залі зібралися спеціалісти, які безпосередньо забезпечують державну підтримку і соціальний захист громадян, представники трудових колективів, очільники району.

Зі словами привітань до присутніх звернулися Зачепилівський селищний голова Юрій Вікторович Кривенко та  заступник голови районної державної адміністрації Олег Леонідович Соколов, які побажали всім міцного здоров’я, добробуту, злагоди і домашнього затишку, звершення задумів та подальших успіхів у поліпшенні соціального захисту населення, а також нагородили кращих працівників.

Після урочистої частини заходу музичні дарунки працівники соціальної сфери отримали від танцювальних колективів дитячої музичної школи, будинку дитячої та юнацької творчості, викладачів та учнів дитячої музичної школи,  працівників, аматорів та  гуртківців районного будинку культури.

Dsc 7237 Dsc 7245 Dsc 7255 Dsc 7257 Dsc 7267