ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ РОБОЧОЇ ГРУПИ ЗІ СТВОРЕННЯ ЦНАП ЗАЧЕПИЛІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

14.01.2020

Учора 13.01.2020 року за участю регіонального координатора Програми «U-LEAD з Європою» відбулося перше засідання робочої групи зі створення Центру надання адміністративних послуг Зачепилівської селищної ради. Участь в обговоренні взяли селищний голова Юрій Кривенко та члени робочої групи: Олена Подколзіна, Світлана Безкровна, Олександр Охрій, Ігор Тимченко, Вікторія Згонник, Світлана Однорал, Олена Васильковська, Віталій Євойлов, Володимир Швецов, Наталія Сідельнікова.

У ході засідання Юрій Кривенко нагадав присутнім, що у 2019 році Зачепилівська ОТГ стала учасником 3 раунду Програми “U-LEAD з Європою”, в рамках фази впровадження Програми громада отримала Технічне завдання для створення власного Центру надання адміністративних послуг (надалі – ЦНАП). Рекомендована модель ЦНАП для громади – спільний ЦНАП селищної ради та районної державної адміністрації (із послідуючою ліквідацією ЦНАП РДА) та віддаленими робочими місцями.

Через географічні особливості громади та велику віддаленість сіл від адміністративного центру доцільним є створення 3 віддалених робочих місць у громаді: Леб’язький старостинський округ (с. Леб’яже), Бердянський старостинський округ №1 (с. Бердянка) та Малоорчицький старостинський округ (с. Малий Орчик). Для зручності обслуговування населення сусідніх громад – партнерів (відповідно до договору про співробітництво територіальних громад у формі реалізації спільного проекту «Надання адміністративних послу» від 16.05.2019 року) та забезпечення надання базових адміністративних послу в цих громадах необхідно створити 3 віддалені робочі місця: с. Чернещина на території Чернещинської сільської ради, с. Нове Мажарове Новомажарівської сільської ради, с. Рунівщина Рунівщинської сільської ради.

У рамках виконання Технічного завдання 19 грудня 2019 року радою  завершено будівельні роботи по «Реконструкція частини приміщення під Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП) за адресою: вул. Центральна, 56, смт. Зечепилівка, Зачепилівського району, Харківської області». Вартість будівельних робіт склала 1 407,4 тис грн, з них: 1 289,9 тис грн за рахунок державного бюджету та 117,5 тис грн – місцевий бюджет.

Img 20191223 094112 Img A86a945260b683dee6fbaa29be90b54c V