Відбулося засідання робочої групи зі створення Центру надання адміністративних послуг селищної ради

08.10.2020

7 жовтня за участю Зачепилівського селищного голови Юрія Кривенка та регіонального координатора Програми «U-LEAD з Європою» Ірини Синицької відбулося засідання робочої групи зі створення Центру надання адміністративних послуг селищної ради. У ході зустрічі присутні обговорили проблемні питання виконання Технічного завдання наданого Програмою та подальші кроки щодо його реалізації.

Нагадаємо, що в 2019 році Зачепилівська об’єднана громада стала учасником 3 раунду Фази впровадження Програми «U-LEAD з Європою» із покращення якості надання адміністративних послуг та розпочала створення спроможного ЦНАП на своїй території. Відповідно до Технічного завдання радою завершено будівельні роботи по «Реконструкція частини приміщення під Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП) за адресою: вул. Центральна, 56, смт. Зечепилівка, Зачепилівського району, Харківської області». Вартість будівельних робіт склала 1 млн 407,4 тис грн, з них: 1 млн 289,9 тис грн за рахунок державного бюджету та 117,5 тис грн – місцевий бюджет. Відповідними рішеннями селищної ради затверджено ряд документів необхідних для відкриття та функціонування Центру: утворення відділу «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету ради, прийнято  перелік адміністративних послуг, які надаватимуться в ЦНАП, структуру та графік роботи відділу, посадові інструкції працівників. Через географічні особливості громади та велику віддаленість сіл від центру, в Леб’язькому, Малоорчицькому та Бердянському старостинських округах створено віддалені робочі місця. В рамках договору про співробітництво територіальних громад такі ж віддалені робочі місця створено у Чернещинській, Рунівщинській та Новомажарівській сільських радах. Створення таких віддалених робочих місць дозволить суттєво наблизити надання адміністративних послуг жителям віддалених населених пунктів.

В рамках візиту регіональний координатор Програми «U-LEAD з Європою» Ірина Синицька, за дорученням Програми, провела огляд та відеозйомку фізичного стану приміщення де буде знаходитися ЦНАП, а також здійснила  моніторинг стану інституційної готовності Центру. До кінця поточного року Зачепилівською селищною радою, в рамках участі у Проекті, буде отримано меблі та комп’ютерну техніку за рахунок коштів міжнародної технічної допомоги задля створення та функціонування спроможного Центру надання адміністративних послуг Зачепилівської ОТГ.

Img 378858de684df106bb339fe30f052a25 V Img 20201007 110804 Img 20201007 110755