Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини

17.05.2021

Комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті селищної ради працює для результативного вирішення в громаді проблем виховання та забезпечення всебічного розвитку дітей, інтересів кожної дитини, яка зростає та виховуються в сімейному оточенні, реалізації її права на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист.
         Сьогодні, 17 травня 2021 року під головуванням заступника селищного голови Олени ПОДКОЛЗІНОЇ відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини.
На порядку денному розглядалися наступні питання:
–  щодо неналежного виконання батьківських обов’язків;
– щодо доцільності перебування дітей у родині;
– постановки на первинний облік ССД дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах;
Вищезазначені питання були розглянуті, запрошені учасники заслухані. Після детального обговорення за результатами порушених питань, комісією прийнято ряд рішень у відповідності до прав та інтересів дітей.
Smart

Smart