Відбулося засідання ХХХV позачергової сесії VIII скликання Зачепилівської селищної ради

24.07.2023

24 липня 2023 року  о 10 годині  відбулося засідання ХХХV позачергової сесії VІIІ скликання Зачепилівської селищної ради .

У роботі сесії взяли участь:  селищний голова, 14 депутатів, керуюча справами (секретар) виконавчого комітету, заступники селищного голови, керівники структурних підрозділів селищної ради.

На розгляд сесії було винесено ряд важливих питань, а саме:

• Про внесення змін до рішення селищної ради від 22 грудня 2022 року №3849 «Про бюджет Зачепилівської селищної територіальної громади на 2023 рік».
  • Про внесення змін до Програми «Шкільний автобус» Зачепилівської селищної ради на 2018-2023 роки.
  • Різне.

По закінченню сесії Олена Олександрівна подякувала усім присутнім за злагоджену і плідну роботу, вирішення і врегулювання поставлених на порядок денний питань.