Відбулося засідання ХХХІІІ позачергової сесії VIII скликання Зачепилівської селищної ради

19.05.2023

19 травня  2023 року  о 10 годині  відбулося засідання ХХХІІІ позачергової сесії VІIІ скликання Зачепилівської селищної ради .

У роботі сесії взяли участь:  селищний голова, 16 депутатів, керуюча справами (секретар) виконавчого комітету, заступник селищного голови, керівники структурних підрозділів селищної ради.

На розгляд сесії було винесено ряд важливих питань, а саме:

• Про внесення змін до рішення селищної ради від 22 грудня 2022 року №3849 «Про бюджет Зачепилівської селищної територіальної громади на 2023 року».
  • Про внесення змін до Програми соціально-економічного розвитку Зачепилівської селищної ради Красноградського району Харківської області на 2023 рік.
  • Про внесення змін до Цільової програми забезпечення фінансування заходів національного спротиву Зачепилівської селищної ради на 2022-2023 роки.
  • Про затвердження Положення про виносну (виїздну) дрібно роздрібну торгівлю та надання послуг у сфері відпочинку та розваг на території Зачепилівської селищної ради.
  • Про делегування окремих повноважень селищної ради відділу освіти, молоді та спорту Зачепилівської селищної ради Красноградського району.
  • Про внесення змін до Статуту комунального підприємства Зачепилівське водопровідне –каналізаційне підприємство.
  • Про розгляд заяви щодо внесення змін до рішення ХХ сесії VIII cкликання від 22.12.2021 року №3307 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування адмінбудівлі (РДА), Красноградській РДА що розташована в смт. Зачепилівка, вул. Центральна, 49 на території Зачепилівської селищної ради» шляхом доповнення цільовим призначенням земельної ділянки.
  • Про розгляд заяви щодо внесення змін до рішення ХХ сесії VIII cкликання від 22.12.2021 року №3308 «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для обслуговування адмінбудівлі (архів) Красноградській РДА», що розташована в смт. Зачепилівка, вул. Паркова, 19 на території Зачепилівської селищної ради шляхом доповнення цільовим призначенням земельної ділянки.
  • Про розгляд заяви щодо надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування споруд (житлова та громадська забудова) розташованої за адресою: вул. 14 Гвард. Стр. Див., смт. Зачепилівка орієнтовною площею – 0,3000га.
  • Про припинення права постійного користування земельними ділянками. фермерським господарствам АЛМАЗ за не сплату земельного податку за 2019 -2022 роки.
  • Про розгляд заяви щодо прийняття рішення про розірвання договору оренди земельної ділянки кадастровий номер 6322283005:00:000:0032 на площу 0,0203 га. с. Нове Пекельне ( «Райспоживтовариство»).
  • Про розгляд заяви щодо прийняття рішення про розірвання договору оренди земельної ділянки кадастровий номер 6322280501:00:000:0213 на площу 0,1009 га. с. Бердянка ( «Райспоживтовариство»).
  • Про розгляд заяви щодо прийняття рішення про заключення договору оренди земельної ділянки кадастровий номер 6322283005:00:000:0032 на площу 0,0203 га. гр. Косенку Анатолію Миколайовичу с. Нове Пекельне вул. Центральна, 28 А.
  • Про розгляд заяви щодо прийняття рішення про заключення договору оренди земельної ділянки кадастровий номер 6322280501:00:000:0213 на площу 0,1009 га. гр. Косенку Анатолію Миколайовичу с. Бердянка, вул. 14 Гвард. Стр. Див. 66.
  • Про розгляд заяви щодо прийняття рішення про заключення договору оренди земельної ділянки кадастровий номер 6322284500:02:000:0642 на площу 1,0000 га. с. Чернещина (під с/г будівлями,  ТОВ  «Чернещина»).
  • Про розгляд заяви щодо надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража гр. Тарасовій Світлані Анатоліївні, що розташована за адресою: с. Нагірне, вул. Харківська, на території Зачепилівської селищної ради.
  • Про розгляд заяви щодо надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража гр. Буханець Вікторії Вікторівні, що розташована за адресою: с. Нагірне, вул. Харківська, на території Зачепилівської селищної ради.
  • Про розгляд заяви щодо надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки гр. Андріуци Максима Анатолійовича, що розташована за адресою: вул. Харківська, буд. 62-д, с. Кочетівка, Красноградського району, Харківської області.
  • Про розгляд заяви щодо надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки гр. Каракуці Катерини Юріївни, що розташована за адресою: вул. Харківська, 1/2 буд. 62-а, с. Кочетівка, Красноградського району, Харківської області.
  • Про розгляд заяви щодо надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки гр. Дубини Максима Юрійовича , що розташована за адресою: вул. Харківська, 1/2 буд. 62-а, с. Кочетівка, Красноградського району, Харківської області.
  • Про розгляд заяви щодо надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки ТОВ «Валентини», що розташована за адресою: вул. Харківська, буд. 62 б,в,г,е,є, с. Кочетівка, Красноградського району, Харківської області.
  • Різне.

По закінченню сесії Олена Олександрівна подякувала усім присутнім за злагоджену і плідну роботу, вирішення і врегулювання поставлених на порядок денний питань.