Зачепилівська громада

Красноградський район, Харківська область

(05761) 51652

Зміст

Відбулося засідання ХХХІІ чергової сесії VIII скликання Зачепилівської селищної ради

28.04.2023

27 квітня 2023 року  о 10 годині  відбулося засідання ХХХІІ чергової сесії VІIІ скликання Зачепилівської селищної ради .

У роботі сесії взяли участь:  селищний голова, 15 депутатів, керуюча справами (секретар) виконавчого комітету, заступники селищного голови, керівники структурних підрозділів селищної ради.

На розгляд сесії було винесено ряд важливих питань, а саме:

– Про затвердження звіту про виконання селищного бюджету за І квартал 2023 року.

– Про внесення змін до рішення селищної ради від 22 грудня 2022 року №3849 «Про бюджет Зачепилівської селищної територіальної громади на 2023 року».

– Про внесення змін до Програми соціально-економічного розвитку Зачепилівської селищної ради Красноградського району Харківської області на 2023 рік.                                                                    – Про затвердження Положення про платні медичні послуги Комунального некомерційного підприємства «Зачепилівська центральна лікарня» Зачепилівської селищної ради.

– Про внесення змін до Програми «Оплата комунальних послуг, енергоносіїв та фінансова підтримка КНП «Зачепилівська центральна лікарня» Зачепилівської селищної ради Харківської області на 2021-2025роки».

– Про закріплення території обслуговування за закладами освіти Зачепилівської селищної ради Красноградського району Харківської області.

– Про затвердження Порядку виявлення, обліку та набуття у комунальну власність Зачепилівської селищної ради майна відумерлої спадщини та безхазяйного майна.

– Про затвердження Програми підтримки військово- службовців, учасників бойових дій, потерпілих внаслідок російської агресії та війни в Україні зареєстрованих на території Зачепилівської селищної ради, також їх рідних на 2023-2025 роки.

– Про прийняття у комунальну власність Зачепилівської громади нежитлові будівлі ТОВ «Дружбокраянське».

– Про внесення змін до рішення №5 від 27.11.2020 року «Про затвердження структури виконавчих органів Зачепилівської селищної ради Красноградського району Харківської області, загальної чисельності апарату та її виконавчих органів».

– Про затвердження Програми щодо підтримки діяльності Лозівського міжрайонного відділу Управління Служби безпеки України в Харківській області.

– Про розгляд заяви щодо прийняття рішення про продовження   договору оренди земельної ділянки під 12% річних терміном на 7 років СТОВ «Універсал-Агро».

– Про затвердження форми проекту договору оренди землі сільськогосподарського призначення для продажу права оренди на земельних торгах.

– Про визначення переліку земельних ділянок  для підготовки лотів щодо продажу права оренди на земельних торгах у формі аукціону.

Про розгляд заяви щодо прийняття рішення про розірвання договору оренди земельної ділянки .

– Про розгляд заяви щодо внесення змін в тристоронню додаткову угоду ТОВ «Порт-Формат».

– Про внесення змін до договору оренди землі ТОВ «Порт Формат.

– Про розгляд заяви щодо надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та експлуатації споруди електрозв’язку вежі – ТОВ «лайфселл», що розташована в с. Нове Мажарове на території Зачепилівської селищної ради.

– Про розгляд заяви щодо заміни земельної ділянки з кадастровим номером 6322255100:01:000:0218 площею 1,0000 га, гр. Литуса Ігоря Геннадійовича.

– Про розгляд заяви щодо надання у постійне користування  земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель Зачепилівського відділу освіти, молоді та спорту (ясла – садок Ромашка).

– Про розгляд заяви щодо надання у постійне користування земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель Зачепилівського відділу освіти, молоді та спорту (Орчицька початкова школа) .

– Про розгляд заяви щодо надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель Зачепилівського відділу освіти, молоді та спорту, розташованої за адресою смт. Зачепилівка, вул. Паркова, 9 (будинок дитячої та юнацької творчості) у постійне користування.

– Про розгляд заяви щодо надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) гр. Лазарєву Юрію Олексійовичу, що розташована за адресою: с. Нагірне, вул. Покровська, 39  на території Зачепилівської селищної ради .

– Про розгляд заяви щодо надання дозволу на розробку технічної документації  із землеустрою щодо встановлення в натурі ( на місцевості) меж земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку за рахунок земель комунальної власності гр. Джурі Сергію Миколайовичу, що розташована за адресою: вул. Слобожанська, 9, с. Чернещина, Красноградського району, Харківської області.

– Звіт Зачепилівського селищного голови Петренко Олени Олександрівни про роботу Зачепилівської селищної територіальної громади за 2022 рік.

– Про внесення змін до Програми благоустрою
населених пунктів Зачепилівської селищної ради на 2022-2025 роки.

– Різне.

По закінченню сесії Олена Олександрівна подякувала усім присутнім за злагоджену і плідну роботу, вирішення і врегулювання поставлених на порядок денний питань.

Join Us Facebook
посилання