Відбулося засідання ХХХІХ чергової сесії VIII скликання Зачепилівської селищної ради

28.11.2023

28 листопада 2023 року  о 10 годині  відбулося засідання ХХХІХ  чергової сесії VІIІ скликання Зачепилівської селищної ради .

У роботі сесії взяли участь:  селищний голова, секретар ради, 16 депутатів та  керівники структурних підрозділів селищної ради.

На розгляд сесії було винесено ряд важливих питань, а саме:

• Про затвердження звіту про виконання селищного бюджету за І півріччя 2023 року.
  • Про внесення змін до рішення селищної ради від 22 грудня 2022 року №3849 «Про бюджет Зачепилівської селищної територіальної громади на 2023 рік».
  • Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Зачепилівської селищної ради на 2024 рік.
  • Про встановлення туристичного податку на території Зачепилівської селищної ради на 2024 рік.
  • Про встановлення транспортного податку на території Зачепилівської селищної ради на 2024 рік.
  • Про встановлення єдиного податку на території Зачепилівської селищної ради на 2024 рік.
  • Про встановлення земельного податку на території Зачепилівської селищної ради на 2024 рік.
  • Про внесення змін до Програми соціально-економічного розвитку Зачепилівської селищної ради Красноградського району Харківської області на 2023 рік.
  • Про надання згоди на прийняття у комунальну власність Зачепилівської селищної громади ноутбуків із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області.
  • Про внесення змін до рішення Зачепилівської селищної ради від 10.11.2022 року № 3809 «Про затвердження структури та штатної чисельності відділу освіти, молоді та спорту, комунальної установи та закладів освіти Зачепилівської селищної ради» .
  • Про організацію проведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів Зачепилівської селищної ради.
  • Про внесення змін до Статуту Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медичної допомоги» Зачепилівської селищної ради.
  • Про внесення змін до Програми «Комунальних послуг, енергоносіїв та фінансова підтримка Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медичної допомоги» Зачепилівської селищної ради Харківської області на 2021-2025роки.
  • Про внесення змін до фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медичної допомоги» Зачепилівської селищної ради Харківської області на 2023рік
  • Про затвердження Програми фінансової підтримки Управління державної казначейської служби України у Зачепилівському районі Харківської області в умовах воєнного стану на 2023 рік.
  • Про внесення змін до Програми щодо підтримки діяльності Лозівського міжрайонного відділу Управління Служби безпеки України в Харківській області на 2023-2024 роки.
  • Про внесення змін до складу виконавчого комітету Зачепилівської селищної ради.
  • Про внесення змін до положення про порядок найменування або перейменування площ, вулиць, провулків, парків, скверів та інших об’єктів на території Зачепилівської селищної ради.
  • Про внесення змін до Програми розвитку земельних відносин Зачепиліської селищної ради на 2022-2026 роки.
  • Земельні питання.
  • Різне.

По закінченню сесії Олена Олександрівна подякувала усім присутнім за злагоджену і плідну роботу, вирішення і врегулювання поставлених на порядок денний питань.