Відбулося засідання ХХХІ позачергової сесії VIII скликання Зачепилівської селищної ради

07.03.2023

07 березня о 15 годині  відбулося засідання ХХХІ позачергової сесії VІIІ скликання Зачепилівської селищної ради .

У роботі сесії взяли участь:  селищний голова, 16 депутатів, керуюча справами (секретар) виконавчого комітету, заступники селищного голови, керівники структурних підрозділів селищної ради.

На розгляд сесії було винесено ряд важливих питань, а саме:

– Про внесення змін до рішення Зачепилівської селищної ради від 10.11.2022 року № 3809 «Про затвердження структури та штатної чисельності відділу освіти, молоді та спорту, комунальної установи та закладів освіти Зачепилівської селищної ради».

–  Про участь комунального некомерційного підприємства «Зачепилівська центральна лікарня» Зачепилівської селищної ради Харківської області в обласному конкурсі мініпроєктів «Ефективна медицина у громаді» у 2023 році.

– Про внесення змін до Програми соціально-економічного розвитку Зачепилівської селищної ради Красноградського району Харківської області на 2023 рік.

–  Порядок відшкодування компенсації за пільговий проїзд окремих категорій громадян автомобільним транспортом загального користування  на приміських маршрутах.

– Про розгляд заяви щодо прийняття рішення про подовження   договорів оренди земельних ділянок під 12% відсотків згідно нормативно грошової оцінки землі за рік, терміном на 7 років. Потапов М.І. (додаток зем. ділянок додається).

– Про розгляд заяви щодо прийняття рішення про подовження договорів оренди земельних ділянок під 12% відсотків згідно нормативно грошової оцінки землі за рік, терміном на 7 років. гр. Ігнатко М.В. (додаток зем. ділянок додається).

– Про розгляд заяви щодо прийняття рішення про подовження   договорів оренди земельних ділянок під 12% відсотків згідно нормативно грошової оцінки землі за рік, терміном на 7 років. ТОВ «Надія» (додаток зем. ділянок додається).

– Про розгляд заяви щодо прийняття рішення про подовження   договорів оренди земельних ділянок під 12% відсотків згідно нормативно грошової оцінки землі за рік, терміном на 7 років. ТОВ «Комінтерн М».

– Про розгляд заяви щодо прийняття рішення про подовження   договорів оренди земельних ділянок під 12% відсотків згідно нормативно грошової оцінки землі за рік, терміном на 7 років. ТОВ «Заповіт Кобзаря».

– Про розгляд заяви щодо прийняття рішення про подовження   договорів оренди земельних ділянок під 12% відсотків згідно нормативно грошової оцінки землі за рік, терміном на 7 років. ФГ «Зоря» (Башкатов І.Ф.) із не витребуваних часток (паїв).

–  Різне.

По закінченню сесії Олена Олександрівна подякувала усім присутнім за злагоджену і плідну роботу, вирішення і врегулювання поставлених на порядок денний питань.