Відбулася XXVІІІ чергова сесія VIII скликання Зачепилівської селищної ради

14.12.2022

14 грудня о 10  годині відбулося засідання ХХVІІІ чергової сесії VІIІ скликання Зачепилівської селищної ради .

У роботі сесії взяли участь:  селищний голова, 20  депутатів, заступник голови селищної ради, керівники структурних підрозділів селищної ради.

На розгляд сесії було винесено ряд важливих питань, а саме:

• Про внесення змін до рішення селищної ради від 22 грудня 2021 року № 2938 «Про бюджет Зачепилівської селищної територіальної громади на 2022 рік».
  • Про затвердження штатного розпису Комунального підприємства «Зачепилівський трудовий архів».
  • Про затвердження Програми розвитку Комунального підприємства «Зачепилівський  трудовий архів» на 2023 рік».
  • Про затвердження змін до фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Зачепилівська центральна лікарня» Зачепилівської селищної ради Харківської області на2022 рік.
  • Про затвердження фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Зачепилівська центральна лікарня» Зачепилівської селищної ради Харківської області на 2023 рік.
  • Про внесення змін до програми «Про впорядкування безоплатного та пільгового відпуску лікарських засобів за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування окремих груп населення та за певними категоріями захворювань » на 2021 – 2025 роки.
  • Про внесення змін до Програми «Комунальних, інших послуг, енергоносіїв та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медичної допомоги» Зачепилівської селищної ради Харківської області на 2021 – 2025 роки.
  • Про внесення змін до програми Інфекційний контроль та дотримання заходів із запобігання інфекцій, грипу та ГРВІ» на 2021 – 2025 роки.
  • Про затвердження соціальної програми підтримки громадян похилого віку, осіб з інвалідністю, сімей, дітей та молоді на 2023 рік.
  • Про затвердження мережі та штатної чисельності відділу культури і туризму Зачепилівської селищної ради на 2023 рік.
  • Різне.

По закінченню сесії Олена Олександрівна подякувала усім присутнім за злагоджену і плідну роботу, вирішення і врегулювання поставлених на порядок денний питань.