Відбулася XXVІІ позачергова сесія VIII скликання Зачепилівської селищної ради

14.11.2022

10 листопада о 09 годині 30 хвилин відбулося засідання ХХVІІ позачергової сесії VІIІ скликання Зачепилівської селищної ради .

У роботі сесії взяли участь:  селищний голова, 20  депутатів, заступники голови селищної ради, керуюча справами (секретар) виконавчого комітету,  керівники структурних підрозділів селищної ради.

На розгляд сесії було винесено ряд важливих питань, а саме:

– Про затвердження звіту про виконання бюджету Зачепилівської селищної територіальної громади за 9 місяців 2022 року .

– Про внесення змін до рішення селищної ради від 22 грудня 2021 року № 2938 «Про бюджет Зачепилівської селищної територіальної громади на 2022 рік».

– Про надання попередньої згоди на прийняття у комунальну власність Зачепилівської селищної громади ноутбуків із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області.

– Про затвердження структури та штатної чисельності відділу освіти, молоді та спорту, комунальної установи та закладів освіти Зачепилівської селищної ради.

– Про внесення змін до рішення Зачепилівської селищної ради від 18.03.2019 року № 967 «Про затвердження Положення про преміювання призерів олімпіад та конкурсів  з числа учнів закладів освіти Зачепилівської селищної ради (зі змінами)».

– Про затвердження плану оптимізації мережі закладів загальної освіти Зачепилівської селищної ради на 2022-2027 роки.

– Про передачу водонапірної башти та артезіанської свердловини по вул. Харківській, 66а  в с.Миколаївка на праві господарського відання КП Зачепилівське ВКП.

– Про передачу водонапірної башти та артезіанської свердловини по вул. Красноградській в с.Миколаївка.

– Про затвердження Положення про порядок списання майна комунальної власності Зачепилівської селищної ради на праві господарського відання КП Зачепилівське ВКП.

– Про визначення виробника та виконавця послуг із централізованого водопостачання в с.Миколаївка.

– Про затвердження змін до Програми «Оплата комунальних послуг, енергоносіїв та фінансова підтримка КНП «Зачепилівська ЦЛ» Зачепилівської селищної ради Харківської області в 2021- 2025р.

– Про розгляд заяви щодо розірвання договору оренди земельної ділянки площею 0,004 га, яка знаходиться на території Зачепилівської громади в с.Рунівщина, вул.Шевченка, кадастровий номер 6322283501:00:000:0044 з ЗАТ «Київстар Дж. Ес. Ем.».

– Про розгляд заяви щодо укладання договору оренди земельної ділянки площею 0,004 га, яка знаходиться на території Зачепилівської громади в с.Рунівщина, вул.Шевченка, кадастровий номер 6322283501:00:000:0044 з ТОВ «ЮТК».

– Різне.

По закінченню сесії Олена Олександрівна подякувала усім присутнім за злагоджену і плідну роботу, вирішення і врегулювання поставлених на порядок денний питань.