Відбулася XXVI сесія VIII скликання Зачепилівської селищної ради

15.09.2022

Сьогодні о 10 годині відбулося засідання ХХVІ позачергової сесії VІIІ скликання Зачепилівської селищної ради .

У роботі сесії взяли участь:  18  депутатів, заступники голови селищної ради,   керуюча справами (секретар) виконавчого комітету,  керівники структурних підрозділів селищної ради.

На розгляд сесії було винесено ряд важливих питань, а саме:

• Про внесення змін до рішення селищної ради від 22 грудня 2021 року № 2938 «Про бюджет Зачепилівської селищної територіальної громади на 2022 рік».
  • Про внесення змін до Програми «Комунальних, інших послуг, енергоносіїв та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медичної допомоги» Зачепилівської селищної ради Харківської області на 2021 – 2025 роки.
  • Про затвердження Положення про платні медичні послуги та тарифи на платні медичні послуги».
  • Про внесення змін до фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медичної допомоги» Зачепилівської селищної ради Харківської області.
  • Про скасування плати за навчання в КПСМНЗ « Зачепилівська ДМШ» на період воєнного стану.
  • Про внесення змін до штатного розпису комунального підприємства Зачепилівський трудовий архів».
  • Про внесення змін до Програми розвитку комунального підприємства Зачепилівський трудовий архів» на 2022рік.
  • Про ліквідацію сільських виборчих комісій по виборах депутатів сільської ради та сільського голови.
  • Про затвердження Положення про порядок передачі та закріплення майна комунальної власності Зачепилівської селищної ради Красноградського району Харківської області за підприємствами установами, організаціями, власником яких є Зачепилівська селищна рада на правах оперативного або господарського відання.
  • Про розгляд заяви щодо розірвання договору оренди земельної ділянки площею 0,0723 га з Зачепилівським райспоживтовариством.
  • Про розгляд заяви щодо заключення договору оренди земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі площею 0,0723 га Тройченковій Поліні Іванівні.
  • Про розгляд заяви ТОВ «Вікторія» щодо надання в оренду земельної ділянки для обслуговування господарських будівель та споруд площею 1,5801 га.
  • Про розгляд заяви ТОВ «Вікторія» щодо надання в оренду земельної ділянки для обслуговування господарських будівель та споруд площею 1,4999 га.
  • Різне.