Відбулася XXV позачергова сесія VIII скликання Зачепилівської селищної ради

27.07.2022

Сьогодні о 10 годині відбулося засідання ХХV позачергової сесії VІIІ скликання Зачепилівської селищної ради .

У роботі сесії взяли участь:  16  депутатів, заступники голови селищної ради,   керуюча справами (секретар) виконавчого комітету,  керівники структурних підрозділів селищної ради.

На розгляд сесії було винесено ряд важливих питань, а саме:

– Про затвердження звіту про виконання бюджету Зачепилівської селищної територіальної громади за 1 квартал 2022 року.

– Про затвердження звіту про виконання бюджету Зачепилівської селищної територіальної громади за І півріччя 2022 року.

Про внесення змін до рішення селищної ради від 22 грудня 2021 року № 2938 «Про бюджет Зачепилівської селищної територіальної громади на 2022 рік».

– Про надання згоди на прийняття в оперативне управління КНП «Зачепилівська центральна лікарня» Зачепилівської селищної ради Харківської області гуманітарну допомогу у вигляді спеціалізованого автомобіля  швидкої екстреної медичної допомоги типу В з обладнанням «RENАULT MASTЕR».

– Про затвердження змін до програми «Оплата комунальних послуг, енергоносіїв та фінансова підтримка КНП «Зачепилівська центральна лікарня».

– Про затвердження Положення про орган приватизації  житлового фонду, який перебуває у комунальній власності Зачепилівської селищної ради  та Положення.

– Про затвердження калькуляції на роботи (послуги), що виконуються комунальним підприємством «Зачепилівський трудовий архів».

– Про передачу незавершеної будівництвом адміністративної будівлі з підвалом з балансу КП Зачепилівське ВКП на баланс Зачепилівської селищної ради.

– Про внесення змін до складу виконавчого комітету Зачепилівської селищної ради.

По закінченню сесії Олена Олександрівна подякувала усім присутнім за злагоджену і плідну роботу, вирішення і врегулювання поставлених на порядок денний питань.